Je úterý a je čas na #hostingNews . Minulý týden byly celkem výživné a obsáhlé, tak se pojďme podívat na ty dnešní.

 

Czechia

U Czechie si připravili novou verzi inShopu. 

Zoner inShop je teď připraven v moderním designu. Stránky jsou nejen přehlednější, ale i rychlejší. Na webu najdete méně textu a více obrázků a grafiky, díky čemuž se daleko lépe v prostředí zorientujete. Přehled o novinkách i funkcích máte ihned k dispozici.

Více informací o inShopu naleznete na webu zoner-inshop.cz

 

vshosting

Zřejmě v návaznosti na vyhoření datacentra společnosti OVH o které jsem psal v článku Požár v datacentru OVH odstavil statisíce webů si u vshosting připomněli článek Nekompromisní zabezpečení: jak jsme ve vshosting~ připraveni na apokalyptické scénáře, kde popisují, jak jsou na podobné scénáře připraveni. Rozhodně doporučuji přečíst a přibalit s k tomu můžete na čtení i článek o zálohování českých hostingů: Jak zálohují české hostingy?

 

Wedos

Wedos se pochlubil, že jejich novou službu WEDOS EWM používá více než 800 zákazníků.

Co je WEDOS EWM?

WEDOS Early Warning and Monitoring (Včasné Varování a Monitoring) je komplexní systém monitorování a testů, který včas upozorní na problémy, které mohou mít zničující dopad (nejen) na vaše on-line podnikání.

 

Gigaserver

U Gigaserveru se neustále pracuje na zlepšení služeb pro zákazníky. Nyní přišla řada na mail server a s tím spojená malá odstávka serverů, kterou avizovali na Twitteru a blogu. Osobně si myslím, že každá plánovaná odstávka by měla být předem ohlášena, přesně tak, jak to dělá Gigaserver. A informovanost zákazníků o opravách a upgradech je rovněž důležitá.

To je z dnešních #hostingNews vše. Za týden opět pravidelná várka novinek od hostingovek.

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 16. 3. 2021