Pozor na První Česká reklamní agentura s.r.o.

První Česká reklamní agentura s.r.o.

První Česká reklamní agentura s.r.o. a jejich podvodné jednání.

Před nedávnem jsem tu psal článek, který se týkal společnosti Co a Servis s.r.o. a jejich praktik se zasíláním faktur. No a co čert nechtěl, tak pan Adam Kajtar založil novou společnost, která používá stejný způsob „oslovení společností“ a to je opět zaslání emailu s fakturou.

Jedná se o společnost První Česká reklamní agentura s.r.o. na kterou se v tomto článku podíváme.

První Česká reklamní agentura s.r.o.

První Česká reklamní agentura s.r.o. je společnost, kterou aktuálně vlastní pan ADAM KAJTAR, dat. nar. 23. února 1996 Dobrovická 34, 294 73 Brodce viz. justice.cz

Tuto společnost založil 12. července 2023

Pan Kajtar má za sebou několik exekucí (což samozřejmě nemusí znamenat nic závažného, ale dovede to člověka k zamyšlení). Adam Kajtar vlastní ještě společnost DeuxDesigns s.r.o., na kterou můžete na řadě portálů najít informace o nevyžádaných hovorech (zdroj muzutozvednout.cz) a fakturách za neobjednané služby.

První Česká reklamní agentura s.r.o. nevyžádaná faktura

Po předchozím článku jsem dostal řadu emailů a několik lidí mi i telefonovalo, že jsem jim pomohl a bohužel mi i několik z nich řeklo, že bohužel fakturu zaplatili a až pak objevili můj článek. Takže to je i jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl napsat i tento článek. Druhý důvod je ten, že tohle prostě nemám rád a takové podnikání se mi hnusí.

Tady přikládám fakturu, kterou mi zaslala jedna paní, která bohudík tuto fakturu nezaplatila a přeposlala mi jí. Díky moc.

První Česká reklamní agentura s.r.o. faktura

První Česká reklamní agentura s.r.o. faktura

Sami si můžete všimnout (zvýrazněno na obrázku) že upozornění o tom, že faktura slouží jako cenová nabídka je až na konci samé faktury a velmi malým písmem – takže je lehce přehlédnutelná.

Text nevyžádaného emailu

Dobrý den,

v příloze naleznete Pro-forma fakturu na období 09.2023 – 09.2024. Jedná se o katalogový zápis “Premium”, který je vždy umisťován v kategorii přednostně mezi Premium zápisy. Toto zajistí, že Vaše firma bude více vidět. V rámci katalogového zápisu máte zdarma možnost průběžně konzultovat klíčová slova a přidávat čí měnit fotografie v profilu firmy (max.10 fotografií).

V rámci podpory Vám také rádi poradíme s vhodnými klíčovými slovy, či případně po dohodě Vám popis může zpracovat náš profesionální Copywriter

Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci.

Obchodní oddělení 
1. Česká reklamní agentura s.r.o.
[email protected]
www.prvniceskareklamni.cz

Co dělat v případě obdržení podobného emailu?

Takový email s klidem smažte, zálohovou fakturu neplaťte a klidně ten email můžete nahlásit na ÚOOÚ přes tento formulář.

Na internetu zatím ani zmínky, tak doufám, že tento článek, stejně jako ten předchozí, upozorní na tuto společnost.

Pokud k této společnosti máte někdo nějaké další informace, tak se nebojte napsat do komentářů 🙂

Buďte opatrní!

Posted by
Wladass

Programátor, domainer, affilák, ex-flákač. Majitel jedinečného projektu Monitoruju.net a Alkobazar.cz. Sleduj můj profil i na Twitteru.

4 Comments

  1. diky za info, take mi tato faktura dorazila, diky Vam jsem se jen ujistila o tom, ze je to podvod

  2. Tak mi taky minulý týden přišel mail s touto fakturou. Okamžitě jsem na něj odpověděl že jsem si nic neobjednal tudíž platit nehodlám, hlavně s firmou která se chová takovýmto způsobem, No a dnes jsem dostal jako odpověď upozornění že mám 1 den po splatnosti faktury, Fakticky sprosťárna!! Karel

  3. Lubomír Rákos

    Dobrý den, ten Kajtar mě taky pronásleduje, začalo to vloni a teď pokračuje opět z firmy První česká reklamní agentura s.r.o. Volal jsem na obchodní inspekci, sdělili mi, že je to nezajímá, že to je problém mezi podnikateli. Tedy nakonec pro jistotu vždy když mi ten podvodník napíše z nové firmy, odpovím na tuto novou firmu přes datovou schránku – nic jsem si u vás neobjednal, vracím nevyžádanou fakturu a neobtěžujte mě. Zatím to vždy zabralo, nyní naposledy nikoli, asi neotvírá datovou schránku.

  4. Díky moc za info… Jsem na tohle opatrná takže jsem nic neplatila.. napsala jim že o ničem nevím tak co to je. Ale stále mi to vrtalo hlavou tak jsem začala googlit a našla vás článek.. v tom případě maily mazu a dávám do spamu. Díky moc 💞

Leave a Reply