Pozor na Co a Servis s.r.o.

Je to už docela dávno, kdy jsem tady publikoval nějaký článek, který by měl varovat návštěvníky tohoto webu před nežádoucími a nekalými praktikami některých „podnikatelů“. Pro připomenutí některé z nich:

A dnes tu máme další POZOR článek. Tentokrát se jedná o zaslání pochybné faktury od společnosti Co a Servis s.r.o.

Co a Servis s.r.o.

Co a Servis s.r.o. je společnost, kterou aktuálně vlastní pan ADAM KAJTAR, dat. nar. 23. února 1996 Dobrovická 34, 294 73 Brodce viz. justice.cz

Pan Kajtar má za sebou několik exekucí (což samozřejmě nemusí znamenat nic závažného, ale dovede to člověka k zamyšlení). Adam Kajtar vlastní ještě společnost DeuxDesigns s.r.o., na kterou můžete na řadě portálů najít informace o nevyžádaných hovorech (zdroj muzutozvednout.cz) a fakturách za neobjednané služby.

Co a Servis s.r.o. nevyžádaná faktura

Součástí emailu, který můžete vidět níže je i zálohová faktura na částku za služby týkající se „Reklama na internetu, Off-page SEO, analýza klíčových slov (Období
2023), poradenství“ na částku 6 200 Kč.

Text nevyžádaného emailu

Dobrý den,

v příloze naleznete fakturu na období 2023.

Od roku 2022 je součástí optimalizace poradenství ohledně výpovědí katalogů a nabídek investičních firem. V souvislosti s tím Vám zasíláme v příloze i plnou moc, u které poprosíme o vyplnění a ověření podpisu na Czech Pointu (Pošta, obecní úřad aj.). Stačí nám poté sken nebo i fotografie obou stran plné moci.
Dále si prosím někam zapište e-mail našeho oddělení, které se stará výhradně o vypovídání těchto nevyžádaných zápisů v katalozích, jedná se o adresu: [email protected]

Pokud Vám bude někdo volat ohledně katalogových zápisů, či ohledně nabídek investic, stačí nám zaslat e-mail či telefonní číslo, ze kterého jste byli kontaktováni a my se o vše postaráme. Věřte, že v tomto ohledu si dáváme záležet, jelikož sami známe ty tuny otravných a k ničemu nevedoucích hovorů, a touto doplňkovou službou Vás tohoto chceme ušetřit.

Zároveň bychom Vás rádi poprosili, pokud do svého portfolia zavedete novou službu, značku nebo produkt, zašlete nám jeho název do e-mailu, rádi ho obratem přidáme do Vašich klíčových slov pro optimalizaci, může to přivést větší počet vyhledání Vaší firmy zákazníkem, tudíž i více potenciálních klientů.

V neposlední řadě se u nás snažíme jít proti inflaci. Tudíž se Vám nestane, že se cena navýší kvůli nespočtu nejmenovaných důvodů. My našim klientům pomáháme i touto cestou, a to snižování ceny na její nejnižší možnou hranici.

Velice si vážíme naší spolupráce, děkujeme za projevenou důvěru a zálohovou fakturu na další období naleznete v příloze.

Hezký den přeji a jsem s pozdravem,

Jiří Musil 
Key account manager


Nejčastější triky internetových podvodníků

— TOP.cz

Co dělat v případě obdržení podobného emailu?

Takový email s klidem smažte, zálohovou fakturu neplaťte a klidně ten email můžete nahlásit na ÚOOÚ přes tento formulář.

Na internetu lze dohledat i několik dalších informací o tomto podvodném jednání viz. třeba:

Pan Kajtar poptával na portále SOOM.cz i databázi firem viz.

Zdravím, má někdo databázi firem, klidně menší, obsahující IČO, název a jeden e-mail? Díky, kdyžtak [email protected] [odkaz na diskuzi]

Posted by
Wladass

Programátor, domainer, affilák, ex-flákač. Majitel jedinečného projektu Monitoruju.net a Alkobazar.cz. Sleduj můj profil i na Twitteru.

Leave a Reply