Dnešní #hostingNews jsou online, tak se pojďme podívat, jestli se na české hostingové scéně událo něco zajímavého.

 

MyDreams

MyDreams se na blogu pochlubili, že rozšiřují svůj tým programátorů o další dva nové kolegy. Na starosti budou mít i vývoj eshopů, které společnost nabízí komerčně a nejen pro své zákazníky. Více informací naleznete v článku NOVÁ POSILA TEAMU – ESHOPY PROGRAMOVANÉ NA ZAKÁZKU

 

 

vpsFree

Ve vpsFree se maká o106. Důkazem je příspěvek na blogu, který informuje o stavu migrace z OpenVZ na vpsAdminOS. Detailní informace procesu si můžete přečíst na jejich blogu v článku: Jsme v půlce migrace na vpsAdminOS, teď přijde na řadu Brno

Roští

Maká se i u Roští. Tentokrát přichází na řadu update: Runtime 2021.03-1: PHP 8, opcache

 

Wedos

I Wedos hledá posilu do týmu. Aktuálně se jedná o pozici Marketingový specialista / Grafik více se můžete dočíst na jejich webu v sekci kariéra.

 

Onebit

V Onebitu si připravili slevovou akci na registraci .eu domény. Aktuálně jí nabízejí za 30kč bez DPH. Do kdy akce trvá ale nikde není napsané, tak můžete využít, pokud jste na akci pro eu domény čekali.

 

Forpsi

I u Forpsi si připravili slevovou akci na eu domény, ale mají ji za 39kč bez DPH. Takže jsou o něco dražší, než výše zmiňovaný Onebit.

 

Váš hosting

Váš hosting si na blogu připravil další z řady návodů, které publikují. Tentokrát se jedná o návod, jak nainstalovat Elasticsearch a kromě návodu samotného v článku naleznete i příklad použití a výhody Elasticsearch.

 

Subreg

Honza spustil Domenovinky.cz kde publikuje krátké zprávy z doménového světa a ze světa Gransy. Úspěšnost krátkých zpráv taky testuji, tak uvidíme, jak dlouho mu(nám) to vydrží.

 

vshosting

U vshosting se pochlubili zajímavým článek, kde popisují, jak probíhal upgrade infrastruktury: Jak jsme upgradem infrastruktury zrychlili projekty na Shopsys až o 63 %

 

NETIO newsletter

V NETIO se rozhodli, že začnou posílat newsletter. První vydání obsahuje novinky, na kterých v posledních dnech v NETIO pracovali:

  • Březnová akce (20% sleva na nové virtuální servery)
  • Nová verze PHP 8 (aktivujete snadno v administraci)
  • Zdokonalená obnova dat ze záloh (mnohonásobně rychlejší)
  • Několik vylepšení administrace (filtrace, řazení, zpřehlednění)

 

Slevová akce na březen 2021

Akce na nové virtuální servery, které si nyní můžete objednat s 20% slevou na první období. Akce probíhá do 31. března 2021.

20 % sleva na virtuální servery
Slevový kód: BREZEN20 | Platí do 31.3.2021

 

Po dlouhé době jsou #hostingNews nabušené a plné informací. To mě snad přesvědčí o tom, abych se tomu i nadále věnoval 🙂 Tak zase za týden!

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 9. 3. 2021