Sídlo společnosti je velice důležitá složka společnosti. Každá společnost musí mít své sídlo zapsané v  obchodním registru. Hodně začínajících podnikatelů ale takové sídlo nemá. Co si v takovém případě počít?
Virtuální kanceláře

Alternativou klasického sídla firmy může být virtuální kancelář. Objednáním takové kanceláře získáte firemní adresu a můžete začít podnikat. Měsíční poplatek za virtuální kancelář se liší podle poskytovatele. Dají se sehnat kanceláře od 400 Kč měsíčně. Veškerá příchozí korespondence bude přeposílána na adresu vaší. To samé platí u telefonátů, které budou přesměrování na vaše číslo.

Výhody virtuální kanceláře

Virtuální kancelář vykonává všechny služby jako kancelář klasická. Podnikatel ale nemusí utrácet za náklady spojené s údržbou klasické kanceláře. Kanceláře virtuální vyjdou majitele daleko levněji, nežli kanceláře obyčejné. Další výhodou je velice rychlá funkčnost, která se projeví již druhý den. Před koupí si můžeme vybrat z mnoha adres. Některé adresy jsou výhodné pro dobrý image společnosti.

Doplňkové služby

K virtuálním kancelářím je možné objednat si doplňkové služby. Takovou doplňkovou službou může být například faxování. Každý příchozí fax bude po objednání této služby přeposlán na email majitele. Další užitečnou službou může být pronájem zasedací místnosti pro firemní potřeby. Některé virtuální kanceláře poskytují možnost nechat si vytisknout různé letáky, vizitky a další reklamní materiály. Za tuto službu se pak platí podle počtu kusů, které si necháme vytisknout.

Kategorie:

Reklama,

Aktualizováno: 26. 3. 2024

Štítky:

,