Redesign Monitoruju.net

Dnes jsme provedli redesign webu Monitoruju.net. Respektive pouze některých jeho částí a to konkrétně: ceník domén, volné domény , detail domény a legendy zobrazující ikony jednotlivých firem. Jak se design změnil můžete vidět na následujících obrázcích.

Ceník domén

Původní verze

[singlepic id=12 w=320 h=240 float=]

 

Nová verze

[singlepic id=13 w=320 h=240 float=]

 

 

Volné domény

Původní verze

[singlepic id=14 w=320 h=240 float=]

 

Nová verze

[singlepic id=15 w=320 h=240 float=]

 

Detail domény

Původní verze

[singlepic id=16 w=320 h=240 float=]

 

Nová verze

[singlepic id=17 w=320 h=240 float=]

 

Abych nepsal článek jen s obrázky, mám pro vás na závěr jednu zprávu z vývoje Monitoruju.net. Aktuálně vyvíjíme další dvě aplikace do systému. Jedna z nich bude zobrazovat expirované domény a druhá, zajímavější bude mít na starosti monitorování odchycených domén. Součástí této aplikace bude rovněž analýza úspěšnosti odchytu domén u jednotlivých firem, jejíž data právě teď zpracováváme. Věřím, že to web posune opět kousek dopředu.

 

Na závěr uvádím odkazy na články sepsané poslední týden o Monitoruju.net:

 • 21.11.2012 (Josef Prišťák): Jako provozovatel webů řeším dost často otázku hostingu, domén, jejich cen, poplatky za prodloužení a další s tím spojené věci.
 • 17.11.2012 (Tomáš Beck): Sháníte ceny domén, hostingů, volné domény a další informace potřebné k založení svých vlastních webových stránek?
 • 16.11.2012 (Aleš Náprstek): Pokud pravidelněji sledujete dění na internetu a procházíte internetové fóra, tak už jste nejspíše o Monitoruju.net slyšeli a nemusím vám ho moc představovat.

Jak se vám líbí nové grafické úpravy na webu ? Jaké další funkce byste v systému uvítali ? Díky za názory.

Posted by
Wladass

Programátor, domainer, affilák, ex-flákač. Majitel jedinečného projektu Monitoruju.net a Alkobazar.cz. Sleduj můj profil i na Twitteru.

8 Comments

 1. Líbí se mi to, je to takový vzdušnější, přehlednější a celkově hezčí. Ty plánované služby, hlavně statistika odchytů je super nápad. Těším se na to.

  1. No snad to výjde, zatím to troskotá na neveřejném whois viz. http://kratsi.cz/cyJ

   1. Tak snad se se Subregem dokáže najít nějaká oboustranně výhodné řešení. Byla by velká škoda, kdyby to nevyšlo.

    1. Zatím to tak nevypadá, ale napsal jsem už i na CZ NIC.

 2. Ahoj. Mohu soudit pouze podle obrázků, dříve jsem monitoruj.net neznal. Moc zásadní rozdíl tam nevidím, ale přeci jenom to vypadá o trochu moderněji a elegantněji.
  Napadá mě ještě jedno vylepšení, které by určitě posunulo práci uživatelů nahoru.
  Když si chci prolistovat např. volné domény, tak je tam 61 stránek. Dole v navigaci vidím prvních 6. Určitě by tomu ale pomohlo, kdyby se dalo vyhledávat např. podle prvního písmenka 😉

  1. Nějaký filtry na domény určitě budou. Nyní se však soustředím na službu týkající se odchytu domén.

 3. Také se chystáme na celkový redesign webu, ale bohužel jsme začali publikovat články poněkud „amatérsky“ a nyní se články na jiných wordpress šablonách zobrazují jinak, než jak bychom potřebovali. Řeší toto nějaká šablona?

 4. Promiňte, zapomněl jsem dodat, že nemusí jít přímo o wordpress šablonu.
  Předem děkuji

Leave a Reply