Dnes jsme provedli redesign webu Monitoruju.net. Respektive pouze některých jeho částí a to konkrétně: ceník domén, volné domény , detail domény a legendy zobrazující ikony jednotlivých firem. Jak se design změnil můžete vidět na následujících obrázcích.

Ceník domén

Původní verze

 

Nová verze

 

 

Volné domény

Původní verze

 

Nová verze

 

Detail domény

Původní verze

 

Nová verze

 

Abych nepsal článek jen s obrázky, mám pro vás na závěr jednu zprávu z vývoje Monitoruju.net. Aktuálně vyvíjíme další dvě aplikace do systému. Jedna z nich bude zobrazovat expirované domény a druhá, zajímavější bude mít na starosti monitorování odchycených domén. Součástí této aplikace bude rovněž analýza úspěšnosti odchytu domén u jednotlivých firem, jejíž data právě teď zpracováváme. Věřím, že to web posune opět kousek dopředu.

 

Na závěr uvádím odkazy na články sepsané poslední týden o Monitoruju.net:

  • 21.11.2012 (Josef Prišťák): Jako provozovatel webů řeším dost často otázku hostingu, domén, jejich cen, poplatky za prodloužení a další s tím spojené věci.
  • 17.11.2012 (Tomáš Beck): Sháníte ceny domén, hostingů, volné domény a další informace potřebné k založení svých vlastních webových stránek?
  • 16.11.2012 (Aleš Náprstek): Pokud pravidelněji sledujete dění na internetu a procházíte internetové fóra, tak už jste nejspíše o Monitoruju.net slyšeli a nemusím vám ho moc představovat.

Jak se vám líbí nové grafické úpravy na webu ? Jaké další funkce byste v systému uvítali ? Díky za názory.