Nejste spokojeni se svým stávajícím hostingem? Přemýšlíte, že založíte web na WordPressu a nevíte kde? Tak právě pro Vás je tento web určen. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší hosting v ČR.

Co je WordPress?

WordPress je nejpoužívanější redakční systém na tvorbu webových stránek. Podle statistik jej používá 33% všech webů na internetu. V ČR jsou tyto čísla o něco menší, ale i u nás je velmi oblíbený.

WordPress v ČR

Na níže uvedeném grafu si můžete prohlédnout, kde se u nás nejvíce hostuje WordPress. Test proběhl na 139tis .cz doménách na kterých je nainstalovaný WordPress.

 

Více o WordPressu v ČR se můžete dočíst právě na webu WPčesko.cz

 

Co se testuje na WPčesko.cz?

Rozhodli jsme se otestovat co možná nejvíce poskytovatelů hostingů, abychom zjistili podle dostupných nástrojů, který hosting je na hostování WordPressu nejlepší.

Testujeme přes následující nástroje:

Odkazy na jednotlivé nástroje:

 

Jak testujeme?

  • vždy ve stejnou dobu
  • na stejné instalaci WordPressu
  • se stejným obsahem
  • se stejnými pluginy
  • stejnými nástroji

 

Výsledky?

Všechny otestované společnosti naleznete v tabulce s výsledky. V době, kdy byl psán tento příspěvek, tak bylo otestováno již 6 společností. Jsou to: Gigaserver, Gransy.cz, TELE3, Ebola.cz, Blueboard.cz, Český hosting.

Další budou následovat. Těšit se tedy můžete na firmy jako jsou Wedos, Forpsi, Onebit, Websupport a další 🙂

 

Další služby

Web budeme postupně rozšiřovat o sekce a příspěvky týkající se šablon a pluginů. Již v tuto chvíli naleznete na webu sekci slevové kupóny, kde naleznete slevy na vybrané společnosti.

Sledujte i další testy na webu WPčesko.cz a nebo případně u mě na Twitteru

 

Kde testujete WordPress Vy a proč? Podělte se s námi o zkušenosti.