O prvních 30ti společnostech, v mém srovnávači hostingů, jsem vám v jednom z předchozích článků již psal. Po uveřejnění jsem byl požádám od některých společností, abych jim sdělil, jaké informace o tarifech mi chybí. Za to samozřejmě díky. Jsem rád, že to sledují i hostingovky samotné. Informace jsem tak dali dohromady a došlo i k uveřejnění těchto informací na weby daných společností.

I když jsem psal, že se jedná o abecední seznam společností a ne o nějaký TOP 30 seznam, tak jsem dostal i zprávy od dvou společností, proč v seznamu nejsou 🙂 To jsme si pak vysvětlili a uvedu je v dnešním seznamu.

Aktuální data

V současné době mám v databázi 55 společností a 259 webhostingových tarifů. Nutno podotknout, že jsem do databáze nepřidával tarify, které nejsou klasický webhosting/multihosting tj. například FTP hosting, Email hosting a další speciální tarify. V databázi prozatím nejsou ani serverové tarify – VPS, Managed servery apod.

Seznam společností a tarifů se nadále rozrůstá a to i za doporučování mnoha lidí z Twitteru/Webtrhu, za což samozřejmě moc děkuji a jsem rád, že vás to zajímá 🙂

 

Níže vypisuji dalších 25 společností, které jsem zpracoval. Některé by dle abecedy měly být v seznamu minulém, ale objevil jsem je až po vydání článku a nebo jsem na ně zapomněl #sorry.

 

ASPIFY

Počet zpracovaných tarifů: 5

Společnost, která se specializuje na Windows hosting. Mají v nabídce celkem 5 tarifů + jeden free hosting. Ideální, pokud si chcete rozjet nějaký ASP.NET hosting. Kromě webhostingu nabízejí i serverová řešení a spoustu dalších IT řešení.

+ Nabízejí Windows hosting

 

ASPone.cz

Počet zpracovaných tarifů: 4

Další společnost, které se specializuje na Windows hosting. Kromě čtyř klasických webhostingů nabízejí i free hosting a jeden balíček pro email hosting. Samozřejmostí je i nabídka dedikovaných a virtuálních serverů.

+ Nabízejí Windows hosting

 

Mam-Web.cz

Počet zpracovaných tarifů: 2

Mam-Web.cz je druhá značka, která obsahuje „pouze“ multihosting tarify a patří k Tojeono.cz. Mají dva přehledné tarify s popsanými parametry.

+ Mají affiliate program

– Zastaralý web

 

Mhost.cz

Počet zpracovaných tarifů: 3

Pokud si pamatujete Lethost.cz tak Mhost.cz je jeho pokračování. Web je takový stručný a na šabloně Hestia od Themeisle. Nutně jsem potřeboval, aby mi poslali jiný logo a v tom vyhověli, takže za mě spokojenost.

 

Nethost

Počet zpracovaných tarifů: 9

Nethost nabízí na svém webu 9 tarifů + jeden free hosting, který je ale podmíněný nasměrováním DNS serverů na Nethost a převedení domény do jejich správy. Kromě webhostingu nabízejí i další serverová řešení.

 

Otoman

Počet zpracovaných tarifů: 2

Otoman je další ze značek od Stable (Ignum) a nabízí 2 tarify. Jeden klasický označený PHP 7 hosting a WordPress hosting. Nabízejí i free hosting.

+ Přehledný a jednoduchý web

 

Relaxhosting

Počet zpracovaných tarifů: 0

Tady jsem se chtěl původně rozepsat o trochu víc, ale popravdě jsem úplně nepochopil rozdělení tarifů ani po výměně emailů s panem majitele. Ale třeba se k tomu ještě později dostanu. Tarify jsem tedy do srovnávače nedával.

– Nepřehledný web

– Nepřehledné tarify

 

Roští.cz

Počet zpracovaných tarifů: 16

To, že Roští.cz nabízí rozsáhlé služby na poli webhostingu už asi každý ví. Mají základní 4 rozlišení tarifů (PHP, Python, Node.js a Ruby) a k nim 4 varianty. Vše přehledně a jednoduše popsané v ceníku.

+ Přehledný web

+ Podpora Python, Node.js, Ruby a PHP hostingu najednou

 

Savana

Počet zpracovaných tarifů: 6

Savanu asi taky není potřeba nějak představovat. Nabízejí kromě klasického webhostingu i WordPress hosting s různými variacemi a doplňkovými službami. Samozřejmostí jsou VPSka.

+ Mají affiliate program

 

SnackHost

Počet zpracovaných tarifů: 1

SnackHost je webhostingová značka od VSHosting. Nabízejí jeden Cloud webhosting a Cloud server. Přidal jsem ted do databáze jeden tarif a uvidíme, jak si povede mezi konkurencí.

+ Přehledný a jednoduchý web

 

Stable.cz

Počet zpracovaných tarifů: 3

Stable kromě Kvapem, Mulťáku, Otomanu nabízí služby i pod značkou Stable (ignum). Zpracovány byly 3 tarify. Nabízejí i multihosting, ale nemá pevné parametry, takže si jej můžete sami nakonfigurovat. Nepřidával jsem jej tedy do přehledu, protože má „nekonečně mnoho“ variant a ne pevné parametry.

+ Přehledný a jednoduchý web

+ Mají affiliate program

+ Poskytli slevový kupón dle mých požadavků

+ Konfigurovatelné tarify

 

Starlab

Počet zpracovaných tarifů: 3

Společnost, kterou jsem donedávna neznal #sorry. Nabízejí 3 základní webhostingové balíčky na poměrně přehledném webu, nicméně bez technických parametrů tarifů.

 

Station

Počet zpracovaných tarifů: 6

Station nabízí podobné tarify, jako G-Hosting (aby ne vzhledem k jednomu majiteli). Mají 6 základních tarifů a mají i multihosting. Tarify, které mají i speciální akce k registraci domén za zvýhodněnou cenu jsem do přehledu nedával.

 

SvetHostingu.cz

Počet zpracovaných tarifů: 12

Rozmanitá nabídka webhostingů a multihostingů. Do systému přidávám 12 tarifů.

+ Mají affiliate program

+ Detailní popis tarifů

 

TELE3

Počet zpracovaných tarifů: 3

U TELE3 jsem narazil na podobný „problém“, jako u Stable a jejich multihostingu. TELE3 mají pouze 3 tarify, které mají pevné parametry. Ostatní tarify si můžete volně nakonfigurovat podle toho, co potřebujete (prostor, počet domén, počet databází apod.). Do přehledu jsem přidal tedy pouze 3 tarify.

+ Konfigurovatelné tarify

 

Tojeono.cz

Počet zpracovaných tarifů: 4

Tojeono.cz patří k Mam-Web.cz jak jsem psal výše. Pod touto značkou nabízejí klasické webhostingy. Mají 4 tarify na klasický webhosting a nabízejí i VPS servery.

+ Mají affiliate program

 

Váš hosting

Počet zpracovaných tarifů: 3

První, kdo se ozvali, že v prvním seznamu nejsou 🙂 Nabízejí 3 základní webhostingové programy + jeden email hosting.

+ Mají affiliate program

+ Přehledný a jednoduchý web

 

Web4ce.cz

Počet zpracovaných tarifů: 5

Ačkoliv jsem moc chtěl, tak se mi nepodařilo dohodnout s majitelem zprovoznění affiliate programu. No doprošovat se nebudu 🙂 Web4ce nabízí 5 tarifů pro klasický webhosting a jeden free a email hosting.

– Zastaralý web

– Nepodařilo se dohodnout affiliate program

 

Web4u

Počet zpracovaných tarifů: 5

Web4u nabízí 5 klasických webhostingových tarifů a jeden email hosting.

+ Mají affiliate program

 

Webhosting C4

Počet zpracovaných tarifů: 1

Jeden tarif, který pokryje potřeby téměř všech, kteří chtějí kvalitní webhosting. Jejich rozsáhlé fórum, které mají asi není potřeba představovat. V současné době je na něm přes 32tis příspěvků od téměř 5tis uživatelů. K C4 a jejich službám plánuji i samostatný článek.

+ Zprovoznili mi affiliate program

+ Spousta individuálních služeb

 

Webhosting.fm

Počet zpracovaných tarifů: 3

Další společnost, kterou jsem dříve neznal #sorry, nabízejí 3 základní tarify pro webhosting a jeden free hosting. Jako další služby nabízejí i virtuální a dedikované servery. Nefunkční HTTPS na úvodní straně webu a dalších podstránkách nebudí moc důvěryhodně.

– Nefunkční HTTPS na webu (mixed content)

 

Websupport

Počet zpracovaných tarifů: 13

Rozmanitá nabídka Websupportu a jejich 13ti tarifů. 

+ Mají affiliate program

+ Moderní a pěkně zpracovaný web

 

Wedos

Počet zpracovaných tarifů: 2

Wedos rovněž není potřeba představovat. Jejich 2 tarify jsem do systému rovněž přidal.

+ Mají affiliate program

+ Poskytli slevový kupón dle mých požadavků

 

WP Hosting

Počet zpracovaných tarifů: 3

Specialisté na WordPress hosting. Jejich 3 tarify by měly vyhovět všem požadavkům na WordPress hosting.

+ Mají affiliate program

 

Zikum

Počet zpracovaných tarifů: 2

Zikum nabízí 2 webhostingové tarify a jeden tarif pro email hosting a free hosting. Občas jim vypadává web, jako při psaní tohoto článku. Co se děje jsem nezjišťoval.

 

Opět bych rád upozornil, že výše zmíněný seznam 25ti společností není seřazen podle nějakých kritérií, ale je podle abecedy.

Projekt se blíží ke spuštění. Ještě doladím poslední grafické drobnosti a pár sekcí a může to jít ven. Mimochodem jsem již dostal 2 nabídky na odkup, ale ty jsem zatím odmítl i když jedna z nich byla velice lákavá.

Jsem rád, že jsem si minimálně rozšířil přehled na českém trhu a jsem i rád, že se k tomu jednotlivé hostingovky staví pozitivně a řada z nich se mnou konzultuje tarify, konkurenci a nebo jejich webové stránky.

Všeho jsem poslední dobu nechal a věnuji se téměř jen tomuto, tak doufám, že se vám bude projekt líbit a vedle Monitoruju.net vyroste další zajímavý hostingový web v ČR. 

PS: Nezapomeňte, že se teď mění expirace u českých domén, tak ať vám nějaká zbytečně neuteče.

Tak držte palce 🙂

 

 

Kategorie:

Novinky, Projekty,

Aktualizováno: 2. 8. 2020