Pakliže si příliš nerozumíte s programováním, ale i přesto byste rádi vytvářeli pokročilejší databázové systémy, tak pro vás máme dobrou zprávu. Na webových stránkách  http://www.tabidoo.cloud  lze totiž pomocí velice praktické online aplikace přesně toto provádět. A to aniž byste museli mít hlubší znalosti o tom, jak takovéto systémy tvořit, neboť vše v této platformě probíhá na zcela jednoduchém principu. Veškeré požadované prvky si v ní lze snadno „naklikat“, podobně jako v Excelu.

Co umí Tabidoo?

To ale zdaleka není jediná funkcionalita této webové aplikace, ta toho umí mnohem více. Kupříkladu vám tento online pomocník umožňuje dokonale přehledné uspořádání všech vašich dat. A to dokonce i těch, která již byla vytvořena někde jinde – lze je do aplikace snadno naimportovat. Může se přitom jednat jak o data třeba z Excelu, tak i ty ve formátu JSON. Jejich následná úprava je též velice snadnou a intuitivní záležitostí.Nestačí vám už Excel? Pak je pro vás Tabidoo volbou číslo jedna!

Díky Tabidoo tak budete schopni navrhnout pokročilý databázový SW snadno a rychle, a zároveň budete mít svá data vždy hezky roztříděná. Řadu zmíněných funkcí si můžete zdarma vyzkoušet v rámci tarifu Free. Standardní ceny za online aplikaci Tabidoo se pohybují v rozmezí od 290 do 1799 Kč měsíčně bez DPH, není však problémem si nechat sestavit balíček na míru, který bude plně vyhovovat všem vašim potřebám. Investice se vám navíc bohatě vrátí, protože jednoduše řečeno vyvíjet databázový systém ručně se již v dnešní době moc nevyplatí. Obzvláště ne pokud byste si k tomu měli najmout služby externích programátorů.

Tabidoo shrnutí

Na závěr si ještě řekněme, pro koho je webová aplikace na tvorbu databázových systémů Tabidoo vhodná. Rozhodně pro všechny ty, kterým už značně omezené možnosti Excelu jakožto programu spravujícího jejich data nevyhovují a rádi by ke své práci používali pokročilejší a sofistikovanější nástroj umožňující efektivnější řízení dat. Dalšími potencionálními uživateli jsou pak ti, jež vytvářejí databázové aplikace pro ostatní, ale technologicky už nestíhají nejnovějším trendům.

Kategorie:

Reklama,

Aktualizováno: 12. 2. 2024