Je tomu opět delší dobu, kdy se zde objevil poslední článek, proto bych vás rád informoval o dvou hlavních novinkách, které se v listopadu objevily.

Redesign Monitoruju.net

Hlavní novinkou je kompletní redesign webu Monitoruju.net. Spolu s redesignem došlo i ke kompletnímu přepsání všech scriptů. Redesign byl avizován již v průběhu srpna/září, ale dostal jsem se k němu až teď. A proto od 6.11.2013 má Monitoruju.net nový kabátek 🙂

Spousta funkcí ještě v systému chybí (hodnocení, komentáře k firmám a hromadné ověření domén). Tyto funkce budou postupně odladěny a přidány. Vše se dozvíte na mém Twitteru.

Monitoruju.net bych chtěl nepřímo propojit i s mým novým projektem viz. níže a nadále se věnovat doménám a zdokonalení systému jako takového.

 

Katalog .cz domén

Ve spolupráci s Gransym ze Subreg.cz se nám podařilo vytvořit rozsáhlou databázi .cz domén. Databáze obsahuje jak volné, tak především zaregistrované domény. Web běží na doméně Katalogdomen.cz.

Celá databáze je průběžně aktualizována a domény jsou postupně přidávány. Pro zajímavost hned první den od spuštění bylo systémem překontrolováno a přidáno na 200 .cz domén.

Na webu můžete vyhledávat domény ihned ve formuláři např. wladass.cz vypadá takto:

[singlepic id=75 w=320 h=240 float=]

A lze vyhledat i seznam domén od určitého vlastníka a to vypadá například takto:

[singlepic id=76 w=320 h=240 float=]

 

Osobně si myslím, že se jedná o možná největší databázi .cz domén v ČR vzhledem k takřka neomezeným prostředkům bude databáze postupně aktualizovaná a domény přes našeho crawlera budou dál přidávány 🙂

 

 

Do konce měsíce bych chtěl vytvořit ještě jeden menší projekt, ale o tom třeba příště 🙂

Líbí se vám nový design Monitoruju.net ? Něco byste vylepšili ? 🙂

Kategorie:

Projekty,

Aktualizováno: 5. 6. 2020