Uvažovali jste někdy, že byste zkusili sázet online? Bojíte se registrace? Chcete si to jen vyzkoušet? V tomto článku Vám ukážu, jak si zřídit dočasný účet na SynotTipu.

Začal jsem nedávno programovat můj soukromý systém na online sázení a postupně budu psát o bonusech, které můžete u sázkových kanceláří získat.

Dočasný účet na sázky

SynotTip nabízí jako jediný dočasný účet, který si můžete vyzkoušet.

Má následující podmínky:

  • Doba trvání 30 dní
  • Dobít lze maximálně 3000,-
  • Nemusíte kvůli registraci chodit na pobočku
  • Nemusíte přidávat svůj bankovní účet

Registrace do SynotTipu je velice jednoduchá, stačí vyplnit jednoduchý formulář:

A po registraci obdržíte rovnou 100,- na první sázky. Jak již bylo uvedeno výše, tak si bez ověření můžete dobít až 3000,- bez dalších údajů apod.

 

Ověření účtu kurýrem

Další skvělou službou, kterou SynotTip nabízí je ověření účtu kurýrem. Ano čtete správně. Kurýr přijede až za Vámi (Praha, Brno). Po vybrání možnosti ověření identity kurýrem Vás bude kontaktovat kurýr a domluvíte si s ním čas, kdy budete doma a vše ověří na místě a Vy nemusíte nikam chodit.

 

Ověření identity bankou

Pokud používáte jedu z níže uvedených bank, tak rovněž nemusíte nikam chodit a zvládnete ověřit účet z pohodlí domova. Banky jim poskytnou pouze Vaše identifikační údaje stanovené zákonem a číslo Vašeho bankovního účtu, který se rovnou stane aktivním u SynotTipu. Už nebudete muset poskytnout žádný doklad o tom, že jste skutečným majitelem účtu. V žádném případě banka nepředá informace o stavu Vašeho konta nebo finančních pohybech.

Banky u kterých lze identitu ověřit:

  • Moneta Bank
  • Air Bank
  • Equa Bank
  • Česká spořitelna
  • ČSOB

 

Ověření na pobočce

 

Učet si můžete klasicky ověřit na jakékoliv pobočce SynotTipu. Aktuálně jich je 54 a všechny naleznete na webu SynotTipu.

 

Jackpot v Casinu

Jako jediná sázková kancelář nabízí SynotTip v online casinu JACKPOT. Ano, je to tak. Po přihlášení a zvolení casina v menu se Vám mimo her zobrazí rovněž i hodnoty jackpotů a to hned tří.

Tyto jackpoty se každý den navyšují, než je někdo vyhraje 🙂 Tohle u jiné sázkové kanceláře nenajdete. Hry mají pěkně v HD rozlišení, který umocní zážitek z hraní i na počítači. V aplikaci SynotTipu je vysoké rozlišení samozřejmostí.

 

Pokud si nejste jisti a nevíte, jestli chcete vyzkoušet online casino a nebo sázení online, tak zkuste využít tento dočasný účet a sami uvidíte 🙂

 

Ale nesmíte zapomenout na

Účast na hazardní hře může být škodlivá. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Hazardních her se nemohou účastnit osoby mladší 18 let.

Kategorie:

Oblíbené,

Aktualizováno: 30. 8. 2021