Není to tak dávno, kdy jsme spustil projekt, který se týká srovnávání hostingůHostingy.net a je tu další projekt.

Jak vznikl nápad bazaru na alkohol?

Zase díky Webtrhu 🙂 Na tomto webu si totiž Vodička stěžoval (byli jsme spolu i na Webtrh srazu), že mu na Bazoši mažou inzeráty na investiční alkohol. Odkaz na vlákno na Webtrhu máte tady: Bazos.cz diskriminace uzivatele

Už dříve jsem se o investování do alkoholu zajímal, ale nikdy jsem se do toho reálně nepustil. Spíše jsem to bral, jako zvědavost. Postupem času jsem zjistil, že skupina lidí, kteří do alkoholu v ČR investují a zaobírají se tím, je velká. Tak mě napadlo vytvoření samostatného a oborového bazaru na toto téma.

 

Co je Alkobazar.cz?

Alkobazar.cz je tedy oborový bazar (web), kde ZDARMA mohou uživatelé nabízet a poptávat nejen investiční alkohol. Existuje řada druhů a typů. Může se jednat o archivní vína, limitované edice a již zmiňovaný investiční alkohol.

Lidé, kteří tyto druhy alkoholu poptávají mohou být degustátoři a nebo jen sběratelé. Stejné je to u umění a u všeho možného, co člověk může sbírat. Na Facebooku existuje i řada skupin, kde se tyto lahve nabízejí a vyměňují.

 

Funkce Alkobazaru

Alkobazar.cz je ZDARMA! 

Ano, celý systém je postavený tak, aby byl zcela zdarma a mohl na něm inzerovat kdokoliv. Veškeré inzeráty jsou rovněž zdarma přístupné pro všechny.

 

Kontakt přímo s prodejcem

Systém dokáže, pomocí soukromých zpráv, propojit nakupujícího a prodejce přímo na webu. Mohou si posílat soukromé zprávy a celý obchod dohodnout během několika málo minut.

 

Ověření uživatelé

V systému je rovněž funkce, která po předchozí žádosti dokáže ověřit (manuálně) uživatele. Umožní pak věrohodnější obchodování na portálu.

 

Proč využít Alkobazar.cz?

Na našem portálu nehrozí, že Vám někdo bude mazat inzeráty. Inzeráty jsou sice ručně schvalované, ale mazat je nikdo nebude 🙂

 

Takže pokud Vás tato problematika zajímá, tak budu rád, když nějaké Vaše lahve přidáte 🙂

Kategorie:

Novinky, Projekty,

Aktualizováno: 30. 8. 2021