Propagace na sociálních sítích je jednou ze základních typů propagace. Každý by měl věnovat dostatečnou pozornost těmto komunikačním kanálům. V tomto článku si ukážeme službu, která se zabývá propagací na sociální síti Twitter.

Co je pay4t.cz?

Pay4t.cz je jednoduchý systém na nákup a prodej reklamních tweetů. Můžete si nechat zaplatit za sdílení reklamních tweetů a nebo si takové sdílení koupit. Po jednoduché registraci ihned uvidíte nabídky na reklamní tweety. Součástí každé nabídky je přesný popis a cena.

Po registraci a přihlášení se vám zobrazí jednoduchá administrace, kde hned vidíte aktuální poptávky na reklamní tweety:

 

Můžete si snadno vybrat, zda chcete reklamní tweety kupovat a nebo je prodávat, resp. nechat si zaplatit za publikování reklamního tweetu 🙂

 

Nakupujte tweety přes pay4t.cz

Vytvoření poptávky na nákup reklamního tweetu je velice jednoduchý. Zvolit si můžete kolik followerů má mít účet, na kterém bude reklama umístěna. Můžete vybrat i variantu, že tweet bude přesně podle vašeho znění.

Nabídku pak jen uložíte a budete očekávat, že se vám na ní někdo přihlásí. Komunikace s klientem poté probíhá zásadně přes systém pay4t.cz a zadavatel má plnou kontrolu nad návrhem tweetu a je informován o jeho publikaci. V případě, že souhlasí, tak nabídku potvrdí a kredit se dotyčnému přičte.

 

Prodávejte tweety přes pay4t.cz

Máte tolik followerů a myslíte si, že byste si tím mohli vydělávat? Nebo chcete tento způsob monetizace jen vyzkoušet? Přes pay4t.cz můžete vyzkoušet, jaké to je nechat si zaplatit za reklamní tweety. Po přihlášení hned vidíte aktuální nabídky na publikaci reklamních tweetů, které jsou aktuálně v systému.

Vše je velice jednoduché a na první pohled jde vidět o co v systému jde 🙂 Pay4t.cz nepřekvapí grafikou, ale jednoduchostí a funkčností. Pokud uvažujete o prodeji tweetů a nebo chcete nějaké nakoupit, tak je tento web určen pro vás.

Vyzkoušeli jste Pay4t.cz? Znáte jiné, nebo lepší systémy? Podělte se s ostatními v komentářích. 

 

Kategorie:

Rychlovky,

Aktualizováno: 27. 11. 2019