Dnes byla spuštěna nová služba pro webmastery, která nese název SEOwebmaster.cz a má ji na svědomí autor známého nástroje SEMOR Vít Michálek. V tomto článku se podíváme na to, co služba umí a komu je určena.

Co SEOwebmaster umí?

Kontrola indexace

Každý den se kontroluje počet indexovaných stránek ve vyhledávačích Google a Seznam. Můžete sledovat vývoj indexace, pokud dojde k výraznému poklesu indexovaných stránek (o více než 10%) budou Vás automaticky informovat.

Zpětné odkazy

Každý den kontrolují nové odkazy pro Váš projekt a ty následně kontrolují na funkčnost (jestli nebyly smazány).

OnPage kontrola

Jednou za 3 dny jejich robot projde až 200 stránek Vašeho projektu a bude na nich kontrolovat duplicity nadpisů, meta popisků, chybové odkazy atd.

Jednoduchý přehled projektů

Na první pohled vidíte změny oproti minulému stavu (dni) v přehledné administraci viz. ukázky níže.

 

Cena 10Kč/projekt platí pro prvních 500 projektů.

 

Ukázka administrace

Přehled projektů

Site audit

V tomto přehledu krásně vidíte zanalyzované stránky projektu a jeho chyby, jako jsou : Chybějící nadpisy, velký TTFB, nevyplněný meta description a další. Tohle mě osobně se velmi hodí i když na tohle používám seoprofiler.com, ale v podstatě se jedná o totožnou službu.

 

Počet zaindexovaných stránek Seznam/Google

V těchto grafech vidíte přehledně počet zaindexovaných stránek vyhledávačem Seznam a Google v čase.

 

Vývoj zpětných odkazů

Zde přehledně uvidíte vývoj zpětných odkazů pro daný projekt. Vybrat si pak můžete z výpisu všech odkazů, výpisu chybných odkazů, použitých anchor textů a rozsahů IP adres.

 

Vyplatí se SEOwebmaster.cz?

Osobně tento nástroj budu i nadále testovat. Jsem velkým fanouškem českých nástrojů a českých vývojářů, takže jsem za každý takový projekt rád. Navíc ta cena za vedení jednoto projektu je spíše směšná, než aby se člověk zaobíral dotazem, zda se vyplatí, nebo ne 🙂 Takže hurá na SEOwebmaster.cz