První #hostingNews roku 2021 jsou tu, pojďme tedy na to.

 

Endora

Jak již všichni víme, tak Webglobe koupilo Stable a tím i jejich značky a služby. Jednou z nich je i Endora.cz kterou vlastní Stable a nyní tedy Webglobe. Endora tedy prostřednictvím emailu dnes oznámila změnu poskytovatele služeb:

 

Vážení zákazníci,

chceme Vás informovat o formální změně, která se týká našich služeb poskytovaných pod značkou Endora.cz. Z důvodu fúze právnických osob Stable.cz, s.r.o. a Webglobe, s.r.o., se poskytovatelem těchto služeb od 1. ledna 2021 stává společnost Webglobe, s.r.o. Ze stejného důvodu se mění také název registrátora .CZ domén.

Tato změna z Vaší strany nevyžaduje žádnou aktivitu a naším cílem je pouze Vás o této události informovat.  Vše kromě názvu firmy a fakturačních údajů zůstává zachováno. Nabídku služeb pod značkou Endora.cz stále najdete na webových stránkách www.endora.cz a o Vaše služby se i nadále stará tým Endora.cz, který můžete kdykoliv kontaktovat způsobem, na který jste zvyklí.

Tato fúze je první z řetězce změn, kterou plánujeme na rok 2021 a o kterých Vás budeme postupně informovat. Endora.cz se 1. března minulého roku stala součástí rostoucí skupiny společností, které v průběhu roku 2021 postupně přejdou na používání jedné značky Webglobe. Společně Vám budeme schopni nabídnout nové a vylepšené služby a posílíme tak svoje postavení spolehlivého partnera pro splnění Vašich obchodních i osobních cílů ve světě internetu.

Podrobnosti týkající se této fúze jsme pro Vás sepsali do přehledného článku na našem webu.

Děkujeme, že využíváte služeb Endora.cz, přejeme Vám vše nej do nového roku a těšíme se na pokračování naší spolupráce.

 

S přátelským pozdravem

Tým Endora.cz

 

Tak snad to nedopadne, jako když psal  @adent publikoval svojí zkušenost s Ignumem. Článek nese název Co se to stalo s Ignum?

 

Stable.cz

Výše zmiňovaná fúze se netýká pouze Endory, ale i dalších značek a další z nich je Stable. Ti na svém webu dokonce rozepsali tuto fúzi a sepsali k ní pár informací.

Informovali o tom na jejich Facebooku:

 

Celý článek naleznete na https://www.stable.cz/fuze/

 

Hosting90

Další společností, které se tato fúze týká je Hosting90. I ti na svém Facebooku informovali:

 

 

Roští

„Roští je proti ostatním poskytovatelům hostingu trochu jiné.“ takto začíná citace v nové dokumentaci, kterou spustilo Roští. K náhledu zde: https://docs.rosti.cz/

 

Subreg

Subreg na svém Facebooku vyvěsil inzerát na pracovníka zákaznické podpory. Pokud máte zájem, tak je můžete kontaktovat 🙂

Gransy psal, že jsou schopni i zaškolit člověka, který o tom nic neví. Vhodné tedy i pro „ajťáky amatéry“.

 

 

Gigaserver

Gigaserver ve svém článku na blogu informovat (nejen) své zákazníky o zranitelnosti, které se objevila v Admineru o které informoval přímo Jakub Vrána na svém Twitteru:

Odkaz na článek máte zde:

Pozor na zneužití nástroje Adminer

Gigaserver, jako jediný v ČR, nabízel ještě na Silvestra zvýhodněnou akci na registraci .eu domén:

 

Registrace .EU domény za 29,- Kč pouze do 31. prosince 2020

 

To je z dnešních #hostingNews vše a vidíme se opět za týden!

 

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 20. 1. 2021