Další prázdninový díl #hostingNews je online. Pojďme se podívat na novinky, které se připravili české hostingovky.

 

Czechia

Czechia pravidelně posílá svůj newsletter. Za mě super způsob, jak komunikovat se zákazníky, kteří nesledují sociální sítě a nebo ne tak často.

Obsahem newsletteru bylo:

Novinky z vývoje inPage

Do inPage jsme v poslední době přidali několik nových funkcí. Například napojení na fakturační systém MiniFaktura, propojení s provizním systémem Affilbox nebo 6 nových profesních šablon.

Více novinek

 

Nastavení Firewallu pro vzdálenou plochu v Centru administrace

Do centra administrace jsme přidali rozhraní pro správu vzdáleného přístupu na server. Snadno si v něm nastavíte seznam IP adres, kterým povolíte přístup na vzdálenou plochu serveru.

Celý článek

 

Zabezpečte své e-maily efektivně

Zabezpečení e-mailů pomocí S/MIME není složité, ale zabírá čas; zejména nasazení certifikátu na počítač každého uživatele. To už je dnes minulost díky službě KeyTalk, která umí plně automatizovat životní cyklus certifikátů včetně instalace na koncová zařízení.

Více info

 

vshosting~

vshosting je už takovou stálicí mezi hostingovkami o kterých píšeme. Pravidelně píší články, informují o nových a zajímavých službách a jsou aktivní na sociálních sítích. Takhle by to mělo vypadat 🙂

Tentokrát informovali o svém článku Prémiové zálohování databází s Point-in-time recovery: MariaDB a PostgreSQL součástí tweetu je i pěkné grafické porovnání

A pochlubili se, jakou mají % spokojenost mezi svými zákazníky. Dostali se na krásných 99,04% z celkového počtu 6551 úkolů! Gratuluji.

 

Wedos

Wedos si připravil na Twitteru vlákno o jejich WAPI.

SH.cz

V SH,cz informovali o tom, že v nabídce mají nově server s CPU AMD EPYC 7702P – 64 jader, 128 vláken, frekvence 2 GHz. Server je vhodný pro náročné databázové operace a virtualizaci prostředí. 

 

Váš hosting

Po dlouhé době přidali něco i z Váš hosting. Tentokrát odkázali na článek ze serveru nakopni.to s názvem 8 tipů, jak začít s e-mail marketingem

A informovali o updatu jejich VPS centra

 

 

Subreg

Subreg trošku poodkryl zákulisí fungování hostingu. Tentokrát se se čtenáři podělil o informaci o zneužití hromadného ověřováním domén. NA Domenovinkách si můžete přečíst celý článek, který je tomu věnovaný a nese název Ochrana před zneužíváním hromadného ověření domén.

Forpsi

Forpsi na svém Twitteru připomněli jejich službu určenou pro redakční systém WordPress s názvem WP Ready.

exon.io

exon.io ve spolupráci s mým bývalým projektem Hostingy.net vytvořili pěknou recenzi na exon.io

 

MasterDC

V Masteru informovali o jejich webináři Webinář: IPv6 prakticky, který povede přímo jejich CTO pan Martin Žídek. Více o webináři si můžete přečíst zde.

 

Gigaserver

Pro Gigaserver jsem sepsal článek, který se týká nejnovější verze redakčního systému WordPress 5.8 článek nese název Proč je vhodné aktualizovat WordPress na verzi 5.8? A naleznete v něm popis největších novinek, které tato verze nabízí.

 

 

Tento týden byl na novinky a aktivitu firem opět výživný 🙂 

 

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 27. 7. 2021