Klasické úterní #hostingNews jsou tu. Neotálejme a pojďme se podívat, co se událo na českém hostingovém trhu za uplynulý týden.

 

Roští

Kluci z Roští stále makají na úpravách administrace a ovšech novinkách pravidelně informují na jejich Twitter účtu @rosti_cz

 

Subreg

Subreg na svých doménovinkách informoval o tom, jak Google přišel na chvíli o svou doménu google.com.ar

 

Wedos

Wedos rozšiřuje jejich databázi návodů o další kousek. Tentokrát se jedná o návod na podcasty.

 

vshosting~

vshosting vydal zajímavý článek ve kterém informuje, jaké problémy mohou nastat, pokud si na hostování služeb vyberete low-cost datacentra. Článek nese název Co se skrývá pod „kapotou“ low-cost datacenter, a proč my mezi ně nepatříme. A doporučuji si jej určitě přečíst. Získáte tím možná jiný pohled na low-cost služby.

 

TIP na článek
Pokud se zajímáte o domény, mohl by vás zajímat článek na téma ODCHYT DOMÉN kde jsem se rozpovídal o aktuálních trendech a možnostech odchytů v roce 2021.

 

Váš hosting

O zakládání eshopu a příjemném domovu s Petrou Novotnou tak se jmenuje další článek z dílny Váš hosting ve kterém vyzpovídali Petru Novotnou coby mámu, podnikatelku a fotografku, která se rozpovídala o ecommerce. Pokud vás baví tyto rozhovory, tak si jej můžete přečíst u nich na blogu.

 

Forpsi

Forpsi na svém Twitteru informovali o startu dalšího ročníku WebTop100. Jestli máte nějaký zajímavý projekt, tak jej můžete do 2.5.2021 přihlásit. Ale když vidím tu porotu.. No to je na jindy 🙂

Pravidelnost publikací se na webu zase trošku rozjela a jsem rád, že se našly i témata mimo #hostingNews o kterých lze pravidelně psát. Když to vyjde, tak další článek bude o spuštění nového magazínu o hostingu. U #hostingNews se každopádně vidíme za týden!

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 27. 4. 2021