Hledáte kvalitní webhosting ?

Předem upozorňuji, že se nejedná o žádný PR článek ani spolupráci s danou firmou.

Před nedávnem jsem se rozhodl vytvořit systém, kde by byl aktualizovaný ceník registrátorů domén a poskytovatelů hostingů. Něco jsem už naznačoval v článku Měsíc neaktivity, aneb co nového. Jako první jsem oslovoval společnost HexaGeek, která mi bleskově připravila XML feed s ceníkem domén.

Poté jsem je požádal zda-li by nebylo možné vytvořit na jejich objednávkový formulář přímou adresu, která by doménu s vybranou tld připravila. Odpověď dorazila opět bleskem, tak jak je tomu u HexaGeeku zvykem a mé žádosti bylo vyhověno. Jejich podpora je úžasná, ochotná a hlavně veškeré požadavky řeší rychle. Osobně u nich nemám ani jednu doménu a ani webhosting (mám vlastní řešení), ale věřím, že v podobném stylu řeší i požadavky zákazníků.

Co HexaGeek nabízí:

 • DNS hosting zdarma
 • Podpora SPF & CallerID & DKIM
 • Kreditní systém
 • 5 nezávislých DNS serverů
 • Privátní registrace zdarma
 • Audit domény zdarma
 • Expresní registrace domény

Jejich ceník naleznete zde. V současné době spravují na 22 000 domén viz. jejich statistika. Za zmínku rovněž stojí jejich privátní registrace, které umožňuje zaregistrovat doménu anonymně a skrýt údaje ve whois a je zdarma a bez poplatků 🙂

 

Posted by
Wladass

Programátor, domainer, affilák, ex-flákač. Majitel jedinečného projektu Monitoruju.net a Alkobazar.cz. Sleduj můj profil i na Twitteru.

1 Comment

 1. U HEXAGEEK-u máme problémy s fakturáciou a s nedorobeným a neprehľadným administračným rozhraním.
  Pred pol rokom sme si dobili kredit, na čo sme dodnes nedostali fakturu a správny kredit sa nám stále nezobrazuje ani v systéme. Komunikovali sme s nimi niekoľkokrát, vždy len sľubujú, že to bude a dnes nám už ani nedvíhajú telefón. Faktúry nám chýbajú v účtovníctve a keď by prišla daňová kontrola nemôžeme sa vyhovoriť na nespolahlivého dodávateľa.
  A to považujem za problém, preto nedoporučujem, čo si človek uvedomí, až keď 6 mesiacov rieši takú banalitu ako faktúru, čo je kdekoľvek inde samozrejmosťou.

Leave a Reply