Spolupráci s některými firmami jsem tu už vychvaloval v článku o HexaGeeku. Opět se mi potvrdil jejich zájem o spolupráci a reklamě zdarma. Stejně k tomu přistupuje i Ebola.cz. Opět odpověď od obou velmi rychle a vstřícně.

Pro pořádek uvedu pár informací k připravovanému systému.

V současné době odebírám ceny 292 domén od společností: HexaGeek, Subreg, eXon, Tele3, Zoner, Ebola a GigaServer.

Design webu je kompletní. Nyní sbíráme data o službách poskytovatelů hostingů (SSL, DNSSEC, parking domény apod.). Součástí přehledu bude i konfigurátor tarifu dle zadaných parametrů (verze php, OS, prostor, cena aj.). Dále pokračují práce na nástroji pro monitoring webů konkrétně nyní na zjištění zpětných odkazů (počet, odkazující domény). Dáváme dohromady také informace o službách, které lidé na internetu využívají, aby zjistili informaci o webu/doméně. Každý z poskytovatelů (web/server) hostingů bude mít u nás jakousi vizitku, kde bude krátký přehled o dané firmě a službách, včetně kontaktů a dalších informací.

Práce na webu jsou téměř hotové a brzy se můžete těšit na ukázku, kterou zřejmě budu publikovat (jak je mým zvykem :D) na webu Webdeal.cz, zde na webu a na mém Twitter účtu.

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 31. 7. 2012