Po pár řádcích s Janem Kvasničkou jsem se rozhodl kompletně překopat koncept webu na monitorování domén a hostingů. Jan poskytuje  služby v oblasti programování webových stránek, SEO, linkbuildingu, doménového poradenství a marketingu především v oblasti internetu a sociálních sítí. Můžete se podívat na jeho reference. Jeho práce se mi líbí. Jeho posledním projektem je Social Design, který se zabývá grafickými prvky na sociálních sítích jako je Twitter a Facebook. Konkrétně pak vytvoření pozadí na Twitter stránku a nebo vzhled pro Timeline na Facebooku.

V současné době u nich běží akce:

Pro prvních 10 z vás, kteří se o naší službě zmíní prostřednictvým článku v magazínu nebo blogu, získají ZDARMA Facebook Timeline nebo pozadí na Twitter. Článek by měl být zaměřen na téma: Proč vytvářet grafické práce na sociálních sítích.

Ale zpět k webu. S největší pravděpodobností ho přehodíme do nového grafického návrhu, který Jan připraví. Bude rozdělen pouze na dvě části a to na část, která bude obsahovat informace a nástroje pro domény a hosting, druhá část se bude věnovat monitoringu. Sekce monitoringu bude přístupná po registraci do systému.

V současné době se připravují vizitky jednotlivých firem, které máme v sytému, kde bude přehled služeb a jejich cen. Rovněž připravuji filtr poskytovatelů dle nabízených služeb např. parking domén, DNSSEC, SSL apod.

 

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 19. 7. 2012