V minulém článku jsem se zabýval rozborem reakcí registrátorů a poskytovatelů domén. Od té doby jsem obdržel XML feed od eboly, který jsem následně přidal do ceníku.

V současné době tedy odebíráme ceny od : HexaGeek, Subreg, eXon, Tele3, Zoner, Ebola a GigaServer.

Dalším krokem bude vytvoření jakési vizitky pro registrátory/poskytovatele, kde budou uvedeny informace o produktech, které daný subjekt nabízí. Součástí vizitky bude také odebírání Twitter příspěvků, pokud je firmy sdílejí. Firmy, které doposud feed zaslali budu postupně informovat o možnosti napsání vlastního přehledu, v případě, že budou mít zájem, tak jej uveřejním. V opačném případě mi nezbyde nic jiného, než ho napsat sám 🙂

Zároveň započaly grafické práce na vzhledu webu, lépe řečeno jeho vylepšení, takže se můžete v blízké době těšit na nějakou BETA verzi.

Tímto článkem bych chtěl oslovit ostatní pisálky, kteří můj web čtou a pravidelně ho navštěvují, že se nebráním spolupráci a budu rád za každou zmínku o tomto systému, tak mně neváhejte kontaktovat.

Posledním bodem je upgrade systému na monitoring webů, který bude dnes doplněn o kompletní informace o rancích a zaindexovaných stránkách.

 

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 18. 7. 2012