Řada firem, které poskytují hostingy a služby kolem nich, má na svém webu i nějaký blog, na kterém oznamují co se právě děje a další často zajímavé informace.

Active24

Active24 bloguje na pěkné doméně Hosting.cz. Blogují nejen o novinkách ve firmě, ale i o nových událostech. Jednou takovou je nedávná změna pravidel při převodu .eu domény.

Blog je možné komentovat. Bez odkazu v komentáři

 

Banan

Banáni blogují na stránce oWebu.cz, který je součástí blogovacího systému Bloger.cz, kde má svůj blog i Radovan Kaluža a blogují v poslední době především o webech, které hostují.

Blog je možné komentovat. Bez odkazu v komentáři

 

Blueboard

Tato společnost bloguje na své subdoméně blog.blueboard.cz kde uvádějí různé tipy pro své zákazníky (wordpress,drupal,joomla apod.) ale i o aktuálních událostech, jako byl například nedávný spam, který obletěl české emailové schránky.

Na blogu je sice možnost pro komentáře, ale nejsou schvalovány, takže máte smůlu.

 

Gigaserver

I tato společnost má svůj blog, na kterém můžete nalézt informace o aktuálních událostech, info o soutěžích, které Gigaserver pořádá, ale i novinky týkající se služeb.

Na blogu je možnost pro komentáře a jsou schvalovány!

 

Hexageek

Hexageek bloguje na subdoméně blog.hexageek.cz. Naleznete zde informace týkající se například nových významných zákazníků, informace o doménách a novinky, které společnost nasazuje.

Blog je možné komentovat s odkazem v komentáři.

 

Mujhost.net

Tato společnost píše informace na jejich zpravodaji, kde se objevují převážně novinky týkající se společnosti a služeb.

Blog není možné komentovat.

 

Onebit

Blog Onebitu naleznete na samostatném webu onenews.cz. Na blogu naleznete rovněž informace o společnosti a aktuální informace ze světa domén a hostingů.

Blog není možné komentovat.

 

Websupport

Websupporti blogují na slovenském blogu blog.websupport.sk. Osobně se mi tento blog libí ze všech nejvíce. Líbí se mi jejich logo a jednoduchá design blogu, který se velmi pěkně čte.

 

Ostatní společnosti blogy nemají, nebo publikují novinky přímo na webu a nebo jsem je nenašel. Je velké škoda, že většina ze společností nedává prostor k vyjádření prostřednictvím komentářů a nesnaží se tak svůj blog oživit.

Sledujete nějaké blogy těchto společností nebo je sledujete pouze na sociálních sítích ?

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 7. 1. 2013