Od včerejšího dne (8.6.2020) si můžete na Webtrhu zkusit nový vzhled. Pracovní název nese Webtr 3.0. V tomto článku se na tento, dlouho očekávaný, update vzhledu podíváme.

Přepnutí do nového vzhledu

Přepnout nový vzhled můžete snadno ve footeru webu:

Po přepnutí se Vám zobrazí něco, čemu můžeme spíše říkat pracovní verze webtrhu, než ostrý vyladěný vzhled.

Mě osobně bylo nabídnuto, že tento vzhled budu moci okomentovat, otestovat a budu moci nahlásit nedostatky a chyby. Jak to ale dopadlo můžete vidět sami.

 

Nefunkční vyhledávání

Na první pohled si všimnete asi nových disko barev, které jsou všude na webu. Na druhý pohled Vás zřejmě zaujme velké vyhledávací pole, které by mělo sloužit k rychlému vyhledávání na webu.

Nicméně nefunguje.

 

Středový panel

Přímo pod vyhledáváním se zobrazuje, říkejme tomu třeba „středový panel“. Lépe to nedokážu pojmenovat. Zobrazuje cosi, co by mohlo vzdáleně připomínat výpisu štítků u WordPressu.

Díky bohu na Vás po přihlášení vyskočí magické tlačítko „Zobrazit/skrýt přehled“

A tuhle grafickou otřesnost si tak můžete skrýt. Myslíte si, že máte vyhráno? Nenechte se zmýlit. Po refreshi se Vám tento grafický bizár opět zobrazí 😀 Takže sice funguje, ale napůl..

 

Příspěvky s diskuzí

Tato část se mi celkem líbí, ač nechápu barevné rozlišení barvami, ale budiž. Tady asi není nic co ke komentování, tak jen screeny:

 

Poslední příhozy

Stručná a přehledná tabulka, která zobrazuje poslední příhozy v aukcích. Zobrazuje posledních 6 příhozů.

 

 

Nové příspěvky z diskuzí

Opět jednoduchá tabulka s výpisem posledních příspěvků.

Graficky naprosto šílené, rozházené a za mě nedodělané.

 

Nefunkční editor na psaní zpráv

Psaní zpráv? Nikdy to nebylo složitější. Tahle sekce je úplně nedodělaná, načítá původní kusy designu a cosi dalšího.. Šílené.

 

Pecka na závěr

Pamatujete si na trolla, kterého údajně Martin platil, aby dle správně vybraných klíčových slov zakládal diskuze a trollil a hádal se s ostatními pouze za účelem nahnáním návštěvnosti a počtu příspěvků? Tak byl zvěčněn 😀

 

Uvedení nového vzhledu je propadák

Jako asi si na nový vzhled postupem času zvykneme, ale já osobně budu stále používat ten starý, protože funguje 😀 Pokud si sami vzpomenete, jak probíhala samotná změna majitele Webtrhu, tak Vás tohle asi ani nepřekvapí. 

Nicméně jako obrovskou výhodu nového vzhledu beru to, že na něm nejsou ty šílené reklamy. Tohle se povedlo 🙂

 

Co říkáte na nový vzhled? Budete jej používat a nebo zůstanete u starého? 🙂

 

Kategorie:

Novinky,

Aktualizováno: 9. 6. 2020