Jistě všichni víte, jak důležité je v dnešní době propagovat svoje stránky na sociálních sítích jako jsou například FacebookTwitter nebo novinka Google+.
Některé firmy nabízejí přísun fanoušků na web za nějaký poplatek. Většinou způsobem zcela nevhodným, jako je např. nějaká falešná stránka apod. Tito fanoušci nejsou ve skutečnosti ti, kteří se o Váš web zajímají a proto jej nesdílejí a nejsou aktivní na Vašich stránkách.
Existuje řada způsobů,  jak cíleně přivést fanoušky na web a jak web zviditelnit na sociálních sítích.  Jedním z nich je využití systému Likesystem. Je to zcela unikátní systém,  který zaručí přísun fanoušků, kteří se o danou věc opravdu zajímají.
Systém funguje na kreditovém systému. Počet kreditů závisí na Vaší aktivitě v udělování lajků,G+1.  Získat kredit lze i snadněj a to pouhým sledováním videí na YouTube,  prohlížením stránek či přidáním se jako follower na sociální síti Twitter.

Získané kredity poté můžete přidělit k Vašim stránkám a tím zajistíte přísun fanoušků, kterým se Vás web bude líbit. Systém umožňuje i další služby a to i zvýšení počtu shlédnutí videí na YouTube, zvýšení trafficu na web. Zvýšení počtu followerů na sociální síti Digg, re-tweetování Vašich příspěvků na Twitteru. Systém taktéž umožňuje publikování Vašich PR článků, za které obdržíte kredity do systému. Kredity lze i samozřejmě za malý poplatek dokoupit přes PayPal, ale to není potřeba, neboť získání kreditů je tak jednoduché.

 

LikeSystem

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 15. 3. 2012