Jak už spousta z Vás postřehla, tak Active 24 si na 15.3.2012 připravilo akci, kde nabízeli domény za 15kč (bez DPH). Důvodem byla jejich oslava patnáctých narozenin, nebo chcete-li 15 let působení na trhu. Více o jejich akci se můžete dozvědět přímo na stránkách Active24 . Nejprve akce neměla žádné podmínky, ale postupem času se ukázalo, že jim to přerůstá přes hlavu a tak doplňovali:

  • Objednávkou v akci .CZ doména za 15,- Kč zákazník souhlasí se zasíláním marketingových sdělení společnosti ACTIVE 24.
  • Akce je určena pro jednotlivce i firmy pouze pro jejich přímou potřebu, nikoliv pro prostředníky a prodejce domén.
  • Pokud se zákazník bude u ACTIVE 24 při objednávce registrovat, musí uvést aktuální a reálné kontaktní údaje vč. telefonního spojení a může registrovat domény v akci pouze na sebe nebo na svoji firmu, toto platí pro nové i registrované zákazníky ACTIVE 24.
  • Maximální počet registrací je 15 .CZ domén na jednoho zákazníka.
  • Cena je uvedena bez DPH.
  • ACTIVE 24 nemá povinnost vyhovět všem objednávkám a vyhrazuje si právo kdykoliv odmítnout registraci, např. v případech pochybností o dodržení pravidel, zákazníkovi v takovém případě vzniká nárok na vrácení peněz bez jakékoliv další kompenzace.
  • Akce platí pro nově registrované .CZ domény na jeden rok.

Rozdíl verzí podmínek můžete vidět na webu kecykveci.cz. Servery Active24 nezvládali během dne nápor objednávek a návštěvníků na webu a tak jejich stránky padaly, lagovaly a vypadávaly.

Po dvanácté hodině akci ukončili s verdiktem :

Rozdali jsme přes 5000 domén, do akce jsme investovali přes půl milionu korun, zájem byl vskutku obrovský, je nám líto, že jsme nedokázali všem vyhovět. Připravujeme další zajímavé akce, které budou stát za to.

To s sebou přineslo řadu kritik, někdy až nadávek. Jak celá akce probíhala se můžete dočíst na Webdeal.cz a Webtrh.cz . V závěru dne reagoval na celou věc i Wedos, ale původní verzi článku jsem už nedohledal.

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 16. 3. 2012