Už je tomu docela dávno, kdy jsme se rozhodli přesunout weby z Angel Hostingu na vlastní server. Důvod byl jasný a to dlouhotrvající problémy s touto společností, které jsme bohužel neměli jen my.

Dlouhou dobu jsem Angel Hosting obhajoval protože jsem byl s jejich službami spokojený a vše šlapalo jak má. Nějaký ten párminutový výpadek člověk oželil, přece jen se to může stát kdekoliv. Neexistuje hosting, kde by vše šlapalo na 100%.

Hosting u Angelu máme do konce října, takže jsem postupně přesouval weby a nedbal na čas. Nicméně včera, když jsem chtěl přesunout poslední weby jsem zjistil, že server opět nejede, což mě donutilo k napsání tohoto článku.

Server nejel od 28.10.2012 cca od 14-30h a naběhl až dnes ráno v 9h tzn byl offline skoro 17h. Neuvěřitelné ? Ne! U angelu naprosto normální v posledních dnech.

Pár shrnutí ohledně Angelu

  • Telefony v krizových situacích nikdo nebere
  • Na emaily nikdo neodpovídá a pokud ano tak s velkým zpožděním
  •  Do teď mají problémy zákazníci se starou administrací
  • Nejsme jediní, kteří mají problémy s AH viz. 14ti stránkové vlákno na webtrhu
  • Neexistuje žádný komunikační nástroj pro kontaktování AH vyjma emailů.
  • Nemají ani Facebook stránku a ani Twitter účet, kam by psali informace o výpadcích nebo o opravách
  • Bohužel v současné době neexistuje plnohodnotná náhrada za AH

Tímto bych všem rád doporučil, aby s touto firmou rychle ukončili veškeré vztahy, které mají a všechny data přesunuly jinam. Existuje spousta hostingů, kde vaše data budou na bezpečnějším místě než u AH.

Já osobně jsem většinu svých webů přesunul k eXon Technologies, se kterými již delší dobu spolupracuji a kteří mi hostují i náročnější weby jako je například : Monitoruju.net, Mujshare.cz, Geek forum.

Už mi s AH opravdu došla trpělivost a tímto definitivně končím s touto firmou, nejde mi do hlavy, jak vůbec může taková firma fungovat, proč u ní lidí stále hostují své weby a akorát nadávají. Hostujete ještě někdo u Angelu ? Co vás tam drží ?

 

 

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 29. 2. 2020