Minulý díl #hostingNews byl nabušený novinkami a zajímavými příspěvky od českých hostingovek, tak snad to bude pokračovat i nadále.

 

WP Hosting

WP Hosting informoval o přesunu jejich privátního cloudu do modernějšího datacentra.

 

vshosting~

vshosting pravidelně na twitteru a blogu publikuje novinky a zajímavosti. Tentokrát si připravili TIP, který se týká vytížení procesoru.

vshosting využil možnosti PR článku na magazínu Webtrhu. K tomu se asi ani nebudu vyjadřovat, ale mají ho publikovaný pod názvem 5 tipů, jak vybrat hostingového poskytovatele a zkontrolovat toho současného a jedná se už o druhou epizodu ze tří, kterou tam mají publikovanou.

 

 

Gigaserver

Pro Gigaserver jsem napsal článek, který se týká EU Web Awards, kam můžete přihlásit svůj web, který běží na EU doméně. Součástí článku je i slevová akce na registraci .eu domény.

A sepsal jsem i rozsáhlý návod na to, jak zálohovat web na redakčním systému WordPress.

 

 

Sleva na registraci EU domény
Využijte akci na registraci EU domény za 29 Kč bez DPH. Více informací v článku.

 

 

MasterDC

I Master pravidelně publikuje zajímavé články na webu. Dalším takovým je článek o phishingu. Edukace lidí na internetu je potřeba a tomuto fandím. Článek nese název: Co je phishing? Naučte se ho rozpoznat a ochránit svá data

A sepsali ještě článek 5 tipů, na které je dobré si při výběru serveru zaměřit.

 

MyDreams

Po delší odmlce tu máme i novinku z MyDreams. Tentokrát se pochlubili, že do svého týmu přibrali nového kolegu, který má na starosti vytváření video obsahu.

 

Forpsi

Forpsi informovalo o slevě, kterou nabízí pro své zákazníky při registraci CZ domény a následné slevy na služby.

A to je z dnešního přehledu vše. Za týden nás čeká další díl.

 

 

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 14. 9. 2021