Dnešní #hostingNews jsou trošku jubilejní, protože je to desátý díl. Konečně začaly hostingovky publikovat novinky, takže se už oklepaly a doufám, že to v tomto roce bude pokračovat, ať mám o čem psát. Pokud chcete jiný pohled na novinky ze světa hostingů, tak mrkněte na srovnání, které publikuje Drago na svém webu. Aktuální je článek Co se událo na českém hostingovém trhu v prosinci 2020.

 

MyDreams

V MyDreams kromě klasického hostingu poskytují i vývoj webů. Mají i řadu doplňkových služeb, jako je tvorba webů a eshopů a další nadstandardní služby. A minulý týden publikovali novinku ve svém systému pro ambulantní software pro lékaře a ordinace.

 

 

Ignum

S náborovými příspěvky na různé pozice se roztrhl pytel a další takovou nabízí i Ignum a to rovnou na dvě pozice.

 

Subreg

Subreg rozšiřuje svůj anycast systém a jejich pracovní nabídka se týká právě tohoto zajímavého a rozvíjejícího se systému.

 

Websupport.sk

Websupport šel s kůží na trh a spustil vlastní verzi známého Pingdomu, ve kterém monitoruje jejich servery.

 

Forpsi

Ve Forpsi překročili hranici 300 000 .cz domén. Což je pěkné číslo, vzhledem k tomu, že od nich „utekli“ a stali se registrátoři Český hosting(článek: Český hosting se stal akreditovaným registrátorem .cz domén) a Aspone. Gratuluji k tomuto pěknému číslo.

 

Blueboard

Ani u Blueboardu se neflákají a informovali způsobu vystavování LE certifikátů ve verzi wildcart, znamená to, že vystavený certifikát vám bude fungovat na celou doménu včetně subdomén.

Roští

V Roští novinkami taky nešetří, tentokrát představili novou aplikaci rostictl, která usnadňuje instalaci aplikací. Více informací se dozvíte v článku s názvem rostictl up. U nich strašně chválím použití Ghost CMS na blogu. Je to skvělá věc o které jsem psal například v článku Zkouším blogovací platformu: Ghost CMS

 

Wedos

U Wedosu zveřejnili statistiky registrovaných .eu domén za rok 2020. Docela mě překvapilo, kolik .eu domén je u nás zaregistrováno. Počkáme si schválně na report Euridu.

A to je pro dnešek vše a za týden opět u #hostingNews!

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 20. 1. 2021