To, že Webtrh už není co býval, to vám asi nemusím připomínat a nebo vysvětlovat. Od prodeje Webtrhu se toho moc nezměnilo. Vzniklo nové vlákno přímo od nového majitele Webtrhu: Představení nového majitele webtrh.cz, které se stejně neslo v duchu flame a offtopicu. Na stránce přibyly odkazy na adsence a na všemožné weby nového vlastníka, které mimo jiné stojí úplně za hovno a je to jen snůška keců a převzatých článků.

Jeden příklad za všechny je koronavirus.eu, který se snažili prodat v aukci:

(klikni pro větší screen ne?!)

I hlupákovi dojde, že to prostě nemůže prodat a tak to samozřejmě i dopadlo viz. historie příhozů:

Aukci založí decp prodej a náhodně ji vyhraje advokat decp. Už i majitel ví, že jsou tam samí blbci a že mu na to asi skočí. No co už.

Ale nezoufejte! Pokud jste prodej webu koronavirus.eu nestihli, tak jsou zde další skvělé alternativy:

Zajímá tě koronavirus? Mrkni k nám na koronavirus.cz

Na Webtrhu máme tedy novou reklamní lištu, reklamu v headeru, reklamu ve footeru. Webtrh změnil směr.

Abych nezapomněl, tak zbrusu novou věcí je právní poradna 😀

No co už.. Jsem tam 10 let a za odměnu kromě reklam jsem dostal i 10 kreditů. Takže abych nekřivdil, tak kromě BANu, který jsem zase nedávno vyfasoval (tuším, že už třetí snad 😀 ), tak jsem teď vyfasoval i 10 kreditů 😀 Aby toho nebylo málo, tak se k flame přidal i Otakar se svým příspěvkem, ale nenechal jsem ho v tom a zase se našli tací, kteří naletěli.

Dost už k Webtrhu, pojďme se podívat na to, co nabízí dforum.sk

Doménové fórum – dforum.sk

Není to tak dávno, kdy mě oslovil Honza Horák s tím, že začal navštěvovat dforum.sk

Na Webtrhu si nechal smazat účet a tak zřejmě hledá nové útočiště a kde jinde, než na doménovém fóru by mohl zakotvit. Říkám si další fórum, jako mám já svoje Geekforum.cz ale tak proč to nezkusit.

Historie fóra

První registrace se začaly objevovat začátkem roku 2015, kdy se fórum objevilo a bylo přístupné veřejnosti. Od té doby nasbíralo fórum 90 uživatelů, 264 témat a 859 příspěvků.

Není to moc, ale co ztrácí na kvantitě, tak nasbírá na kvalitě.

Uživatelé fóra

Kromě mě a již zmiňovaného gransyho můžete vidět i další zajímavé členy, jako jsou  vital (majitel), mBusiness, AK74, Štefan Polgári a další. O kvalitu tedy není nouze, alespoň z mého pohledu a co jsem tak za pár dní postřehl.

Budoucnost fóra?

Dle mého názoru může být menší komunita do jisté míry přínosem. Nebude se zde objevovat plevel, trollové (kromě mě) a dotazy od dětí a začátečníků. Vzhledem k úzké specifikaci fóra, se zde objevují odborné příspěvky od lidí z oboru. Já se rozhodně budu podílet na obsahu tohoto fóra a budu rád, když i vy tam zavítáte.

Takže ode dneška si pamatuj. Pokec o doménách? Jedině dforum.sk

Prodej domén

Pokud Vás domény zajímají, tak se můžete podívat i na domény na prodej a nebo rovnou na smazané domény.

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 19. 4. 2022