Téměř po měsíci opět přicházím s novinkami a informacemi o webu Monitoruju.net. Stále zvyšující se návštěvnost a poptávka po nových službách mě vede ke stálému zdokonalování systému.

Poslední novinkou na webu jsou volné domény, kde se postupně budou zobrazovat volné domény. Tato služba bude bude nabízet mj. i přímý odkaz na registraci dané domény. A zde se naskytla možnost pro všechny registrátory a partnery, kteří využívají provizní systémy více v mé nabídce na Webdeal.cz. Chceme nabídnout další možnosti propagace registrátorům a poskytovatelům domén. Dostupné domény bude možno filtrovat pomocí našeho filtru, kde např. zadáte Vámi určené klíčové slovo a nebo oblast, ve které volnou doménu hledáte. Služba bude určena výhradně pro cz domény a bude zobrazovat samozřejmě nejlevnější domény z našeho ceníku domén.

Jedna zásadní informace ohledně našeho ceníku domén je ta, že svou spoluúčast přislíbila firma Forpsi, na jejichž ceník se spousta lidí těší a podaří se nám opět rozšířit seznam firem o dalšího silného hráče na českém trhu s doménami.

Další připravovanou službou, jejíž spuštění můžete očekávat již tento týden, je služba na monitoring social ranku. o zadání domény obdržíte veškeré informace ohledně Vašeho webu týkající se sociálních sítí Facebook, Twitter a v případě zájmu i Google+.

Chodí mi řada dotazů ohledně služby na monitoring webů, která již měla být dávno spuštěna, ale není. Ano je tomu opravdu tak, vývoj služby prozatím nepokračuje, protože se chci zaměřit na primární služby týkající se domén a webů. Jakmile bude služba připravena na spuštění, tak se to dozvíte. V tuto chvíli nedokážu říci kdy to bude.

 

Na závěr malá nabídka, která současně běží na webdealu. Pokud chcete využít umístění odkazu s Vaším affill linkem na registraci domén přes Monitoruju.net, tak mě kontaktujte, věřím, že se nějak dohodneme.

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 16. 10. 2012