Poskytujeme sídlo firmy v Praze 4 a 10 ve vlastních prostorách naší společnosti. Sídlo společnosti v Praze dodává Vaší firmě prestiž, výhodu při výběrových řízeních a v neposlední řadě stálou fakturační adresu Vaší firmy v případě stěhování Vašich aktivit v rámci České republiky.

Mimo základní službu poskytnutí sídla a kontaktní adresy nabízíme kompletní správu Vaší pošty od přijetí zásilek, přes scanování do elektronické podoby, upozornění na došlou poštu až po možnost přeposílání zásilek na Vámi uvedenou adresu. Veškerá nascanovaná pošta je archivována v našem informačním systému, k němuž máte pohodlný přístup přes webové rozhraní 24 hodin denně.

Dále nabízíme i unikátní službu doživotní sídlo firmy v Praze. I doživotní sídlo zřizujeme ve vlastních prostorách naší firmy, čímž garantujeme stejnou adresu po celou dobu existence Vaší společnosti.

Další službou v naší nabídce je kompletní vyřízení všech záležitostí při převodu sídla Vaší již existující firmy, ať už se jedná o přípravu návrhu na vklad do OR, samotný vklad do OR včetně zakoupení kolku a notářského zápisu.

Kategorie:

Články,

Aktualizováno: 19. 7. 2021