Je nebo není Cool?

Nešlo si nevšimnout krásného nového webu, který ať chcete nebo nechcete je cool i když to na první pohled nevypadá. Po prvním shlédnutí webu by si většina lidí mohla myslet, že se jedná o blog nějakého puberťáka, ale ve skutečnosti se jedná o gigantický projekt středočeského kraje za 2 milióny korun. Ne, nedělám si legraci, za 2 milióny korun.

Jedná se web určený pro studenty. Běží na opensource systému WordPress spolu s upravenou, volně stažitelnou šablonou. Hlavní otázkou tedy zůstává, kam se poděly 2 milióny korun, když „vývoj“ webu mohl stát pár tisíc korun.

Na internetu se o tomto horkém tématu diskutuje, upozornil na to například server Lupa.cz, Webdeal ale i Webtrh v článku zde a zde. Reakcí na web Tojecool.cz vznikl i „konkurenční“ web s názvem Tonenicool.cz od Petra Jeníka, který poukazuje především na plýtvání penězi na tento „projekt“. Tonenicool.cz můžete sledovat i na Facebooku.

Posted by
Wladass

Programátor, domainer, affilák, ex-flákač. Majitel jedinečného projektu Monitoruju.net a Alkobazar.cz. Sleduj můj profil i na Twitteru.

1 Comment

  1. Jestli je pravda, že stál dva milióny korun, tak to je síla. Tunel jak blázen. 🙂

Leave a Reply