V pořadí druhé #hostingNews tohoto roku jsou tu, tak se pojďme podívat, co si na nás hostingovky připravily.

 

Váš hosting

Váš hosting si koncem minulého týdne připravil pro čtenáře rozhovor s Jaroslavem Janíčkem o affiliate marketingu. Rozhodně stojí za přečtení.

A další věcí je update jejich VPS centra a to verze 2.43, které obsahuje zavedení 2FA (dvoufázové ověření) na administraci. 2FA funguje pomocí aplikace Google authenticator. Další novinky si můžete přečíst v jejich článku.

 

Active24

Active24 je po Subregu (z minulého týdne) další společnost, která hledá v tomto roce posilu do svých řad. Tentokrát se jedná o projektového manažera. Více informací o tomto postu naleznete v článku Projektový manažer/ka pro klíčový projekt na 2 roky

 

Subreg

Subreg se pěkně rozjel s anycastem viz. jeden z jejich posledních tweetů. Honza k tomu sepsal pár řádku, takže tady je máte:

Gransy – AnycastDNS (https://anycast.systems).

Gransy uzavrelo vyznamnou spolupraci s CoCCA Registry, diky cemuz se stal jednim z poskytovatelu DNS infrastruktury pro nekolik ccTLD a novych TLD. Aktualne na svych Anycast DNS provozuje uz 17 domen nejvyssi urovne:

.ke (Kena), .zm (Zambie), .ss (South Sudan), .na (Namibie), .gt (Guatemala), .cx (Christmas Island), .af (Afghanistan), .kn (Saint Kitts and Nevis), .nf (Norflok), .tl (Timor-Leste), .gs (South Georgia), .xn--p1acf (рус), .xn--mgbt3dhd (همراه), .nowruz, .shia, .tci, a .pars

Anycast DNS sluzba poskytovana na https://anycast.systems nebo pro klienty Subreg.CZ je aktualne provozovana na vice nez 65 serverech ve vice nez 40 zemich sveta. Aktualne poskytuje odpovedi pro vice nez 250 milionu pozadavku denne s celosvetovou prumernou latenci pod 20ms.

 

 

Onebit

U Onebitu si připravili na začátek roku akční ceny na některé nové domény. V nabídce naleznete .digital, .life, .today a další viz. jejich ceník.

https://twitter.com/onebit_hosting/status/1347504484725960704

 

Wedos

Wedos si připravil další článek na jejich blog a tentokrát se opět zaměřili na bezpečnost a jejich stupně ochrany. Článek nese název Přichází vlna nových a zákeřných útoků a WEDOS je na ně připravený a naleznete v něm informace o útocích, ale i o konkrétních ochranných mechanizmech, které Wedos používá.

 

A to je pro dnešek vše. Pokud vám zbyl ještě nějaký čas, tak se můžete podívat na můj nový projekt Smazané domény, který už má za sebou první týden fungování a těší se velké oblibě u uživatelů, kteří si i sami „diktují“ nové funkce a rozšíření.

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 20. 1. 2021