Poslední #hostingNews tohoto roku jsou tu. Ani bych nevěřil, že se tomu budu stále věnovat a s pravidelností je publikovat, ale vzhledem k čtenosti těchto článků budu pokračovat i po Novém roce. Interval zůstane stejný a úterní den pro publikaci rovněž.

Dnešní Hosting news budou poněkud odlehčené. Hostingovky se připravili na konec roku, rozeslaly PFka a užívali si Vánoční klid.

Gigaserver

Gigaserver s největší pravděpodobností bude poslední registrátor v ČR, který nabídne zlevněné .eu domény.

Slevový kupón je: EU-DOMENA-ZA-29

Akce platí jen 31.12.2020 a to do 23:50

Více informací v článku: registrace .EU domény za 29,- Kč pouze do 31. prosince 2020

 

Wedos

U Wedosu si připravili zajímavé akce a slevy na toto období. Opět se jedná převážně o domény zdarma a akční ceny na nové objednávky webhostingu a VPS. Více na jejich webu.

Wedos si připravil i pěkný článek ve kterém shrnuli veškeré dění ve společnosti – úspěchy, neúspěch a plány do budoucna. Článek nese název Vánoce u WEDOS a jak se nám tento rok pěkně zamotal a rozhodně stojí za přečtení.

 

Vánoce a PFka

Jak jsme psal v úvodu, tak dnešní článek bude takový odlehčený a podíváme se i na přání k Vánocům a PFka od jednotlivých společností.

NETIO

50% sleva do Nového roku
Mnoho štěstí, zdraví a osobních i profesních úspěchů v roce 2021 Vám přeje NETIO. Do Nového roku jsme pro Vás také připravili 50% slevu na nově zřízené hostingy. Podívejte se sami na NETIO.cz

Gigaserver

 

vshosting

Blueboard

Coolhousing

 

Stable.cz

Forpsi

 

To je z #hostingNews pro tento rok vše 🙂 Pokračujeme zase za týden.

Kategorie:

Hosting, Novinky,

Aktualizováno: 5. 1. 2021