sídlo firmy

Ano je tomu tak, od 1.9.2013 nabízíme sídlo společnosti za 99kč měsíčně. Sídlo společnosti nabízíme ve vlastních prostorách na Praze 4, Praze 10 a v Brně. Sídlo lze použít i jako místo podnikání pro OSVČ.

Pod značkou Firma 24 spouštíme novou obchodní značku.

Obecně se zaobíráme vytvářením společností přes Společnost.biz. Ready-made společnost u nás stojí bezkonkurenčních 19888 Kč . K tomu nabízíme sídlo společnosti na jeden rok zdarma!

Dnešním dnem spouštíme web Sídlo 99 skrze který nabízíme sídlo společnosti za 99kč měsíčně. Opravdu je to tak levné a naše služby využívají již stovky společností z celé republiky. Sídla nabízíme na adresách v Praze 4, Praze 10 a v Brně. Díky tomu, že sídla umísťujeme do prostorů, které jsou přímo ve vlastnictví naší společnosti a nikoliv v nájmu, jak tomu často u konkurence bývá, tak nehrozí žádné vypovězení služeb nebo navýšení smluvních poplatků!

Další nabízené služby

Ke službě virtuálního sídla nabízíme doplňkové služby týkající se převážně přijímání poštovní korespondence a jejího dalšího zpracování (skenování pošty, notifikace o došlé poště, umístění zásilek v PDF do našeho informačního systému nebo dosílku pošty).

Vzhledem k tomu, že přebírání pošty probíhá v kanceláři, kde i fyzicky sídlíme, tak nedochází ke zpoždění informování zákazníka o došlé poště, jako tomu rovněž u konkurence bývá, ale zákazník je o došlé poště informován takřka ihned. Další výhodou je, že si kdykoliv může zákazník poštu vyzvednout u nás v kanceláři bez nutnosti složitého domlouvání termínu, či docházení na nějakou jinou adresu.

Balíčky nabízených služeb

Start

  • Cena: 99kč měsíčně bez DPH
  • Obsahuje: umístění a řádné označení sídla společnosti na naší adrese, vhodné jak pro společnosti (s.r.o. ,a.s., o.s., o.p.s., aj.), tak i pro OSVČ.

Standard

  • Cena: 198kč měsíčně bez DPH
  • Obsahuje: umístění a řádné označení sídla společnosti na naší adrese, přebírání poštovních zásilek, notifikace o došlé poště emailem(v blízké době i skrze sms), možnost skenování pošty a její umístění v PDF v našem informačním systému, který je pro zákazníky přístupny odkudkoliv.

Post

  • Cena:
  • Obsahuje: umístění a řádné označení sídla společnosti na naší adrese, přebírání poštovních zásilek, dosílku pošty 4x měsíčně.

 

Všechny naše služby jsou vhodné pro všechny druhy společností a i pro podnikatele, potřebující místo podnikání.

Neděláme rozdíly a pomáháme našim zákazníkům ušetřit náklady spojené s podnikáním a s administrativní prací.

Chcete podnikat ? Tak na co ještě čekáte 🙂