Sídlo firmy za 99kč měsíčně

sídlo firmy

Ano je tomu tak, od 1.9.2013 nabízíme sídlo společnosti za 99kč měsíčně. Sídlo společnosti nabízíme ve vlastních prostorách na Praze 4, Praze 10 a v Brně. Sídlo lze použít i jako místo podnikání pro OSVČ.

Pod značkou Firma 24 spouštíme novou obchodní značku.

Obecně se zaobíráme vytvářením společností přes Společnost.biz. Ready-made společnost u nás stojí bezkonkurenčních 19888 Kč . K tomu nabízíme sídlo společnosti na jeden rok zdarma!

Dnešním dnem spouštíme web Sídlo 99 skrze který nabízíme sídlo společnosti za 99kč měsíčně. Opravdu je to tak levné a naše služby využívají již stovky společností z celé republiky. Sídla nabízíme na adresách v Praze 4, Praze 10 a v Brně. Díky tomu, že sídla umísťujeme do prostorů, které jsou přímo ve vlastnictví naší společnosti a nikoliv v nájmu, jak tomu často u konkurence bývá, tak nehrozí žádné vypovězení služeb nebo navýšení smluvních poplatků!

Další nabízené služby

Ke službě virtuálního sídla nabízíme doplňkové služby týkající se převážně přijímání poštovní korespondence a jejího dalšího zpracování (skenování pošty, notifikace o došlé poště, umístění zásilek v PDF do našeho informačního systému nebo dosílku pošty).

Vzhledem k tomu, že přebírání pošty probíhá v kanceláři, kde i fyzicky sídlíme, tak nedochází ke zpoždění informování zákazníka o došlé poště, jako tomu rovněž u konkurence bývá, ale zákazník je o došlé poště informován takřka ihned. Další výhodou je, že si kdykoliv může zákazník poštu vyzvednout u nás v kanceláři bez nutnosti složitého domlouvání termínu, či docházení na nějakou jinou adresu.

Balíčky nabízených služeb

Start

 • Cena: 99kč měsíčně bez DPH
 • Obsahuje: umístění a řádné označení sídla společnosti na naší adrese, vhodné jak pro společnosti (s.r.o. ,a.s., o.s., o.p.s., aj.), tak i pro OSVČ.

Standard

 • Cena: 198kč měsíčně bez DPH
 • Obsahuje: umístění a řádné označení sídla společnosti na naší adrese, přebírání poštovních zásilek, notifikace o došlé poště emailem(v blízké době i skrze sms), možnost skenování pošty a její umístění v PDF v našem informačním systému, který je pro zákazníky přístupny odkudkoliv.

Post

 • Cena:
 • Obsahuje: umístění a řádné označení sídla společnosti na naší adrese, přebírání poštovních zásilek, dosílku pošty 4x měsíčně.

 

Všechny naše služby jsou vhodné pro všechny druhy společností a i pro podnikatele, potřebující místo podnikání.

Neděláme rozdíly a pomáháme našim zákazníkům ušetřit náklady spojené s podnikáním a s administrativní prací.

Chcete podnikat ? Tak na co ještě čekáte 🙂

Posted by
Wladass

Programátor, domainer, affilák, ex-flákač. Majitel jedinečného projektu Monitoruju.net a Alkobazar.cz. Sleduj můj profil i na Twitteru.

29 Comments

 1. Tato služba vypadá poměrně zajímavě myslím že se určitě najdete odběratel.

 2. V první chvíli jsem myslel že už jste začali nabízet trochu jiné služby 🙂 Nabídka je to ale hezká, za takovou cenu se už o založení firmy dá přemýšlet.

  1. Jaký jiný služby myslíš? 🙂

 3. Zakládání firem a nabízení sídel pro firmy 🙂

  1. No však to taky poskytujeme 😀

 4. No ja bych se startem sro počkal až na leden to už nebude potřeba zakl. kapitál 200000kč ale to virtualní sídlo je docela zajímavé.

  1. Tak ono je to jedno v případě ready-made s.r.o. bych řekl 🙂

   1. Informace ze nebude treba zakladni kapital je velmi zkreslena. Fakticky je to tak, ze skutecne nebude treba ho skladat, ovsem v takovem pripade bude jednatel rucit vlastnim majetkem do vyse tech 200tis, resp. do vyse nesplaceneho kapitalu.
    Myslim ze s trhem ready-made to vubec nezamava, protoze tim padem by spolecnost s rucenim omezenym v podstate postradala smysl… Krome toho je dalsi veci fakt, ze zalozeni je porad pomerne komplikovany pravni proces (notar, navrh na vklad do or, zivnostensky urad, registrace na financaku, …), ze ten kdo to s podnikanim mysli vazne velmi rychle pochopi, ze se mu to proste vyplati koupit jako full-service, a ne si to patlat na kolene – navic s riziky, ze se mu v podobe pokut, treba z prodleni pri registraci z FU, vrati cela uspora vnivec, resp. na pokuty na FU apod.

 5. tak takúto nízku cenu za sídlo spoločnosti som ešte nikde nevidel, konkurencia nemá teraz šancu

 6. To je asi tak nejlepší cena jakou jsem za virtuální sídlo našel. Není to ale tak, že takových služeb využívají hojně darebáci, kteří nechtějí být vidět?

 7. Cena je bezkonkurenční. Určitě to bude mít velký úspěch.

 8. Hele, tady píšeš, že sídla jsou na Praze 4 a 10 a v Brně. Přímo na webu to ale nevidím, asi by to chtělo doplnit 😉

 9. ak to je skutočne za túto cenu, tak to je určite number one na trhu

 10. Super ceny, určitě to mnoho podnikatelů využije. Brzy budu mezi nimi.

 11. Pfu, to je cca 4 Eur mesacne. To je zdrvujuca cena pre konkurenciu. My mame momentalne na Slovensku najnizsiu cenu 9 Eur mesacne, ale aj s preberanim zasielok a tiez on-line systemom. U Vas to vychadza na cca 7,8 Eur, co je tiez bezkonkurencne. Drzim palce 😉

 12. Bezkonkurenční ceny, super určitě vašich služeb využijeme v budoucnu.

 13. Super ceny, řeknu to našemu šéfovi snad bychom toho mohli využít.

 14. Super chtěl bych se zeptat zda budete dělat sídlo firmy i na Praze 2. Děkuji za odpověď.

  1. Vzhledem k nulové poptávce v tuto chvíli neuvažujeme o poskytování sídel na Praze 2.

 15. Za stováka sídlo? Levnější jsem neviděl. Otázkou je, jestli je to na uživení…

 16. Pěkná cena, chcete aby konkurence skončila? 🙂

 17. Těch 200 000 na založení sro ale není nutno mít na tom účtu pořád, klidně můžete sro založit a ty peníze vybrat.

 18. Tak to je super. Tohle využiji. Cena je opravdu překrásná :))

 19. Super cena! Není v tom ale nějaký háček? Nějaké skryté náklady, něco v podmínkách? Protože cena je to opravdu výborná!

  1. Kdepak žádné jiné poplatky nejsou, narozdíl od konkurence jsou ceny konečné a pevně dané 🙂

 20. To je krásná cena, docela o tom uvažuji..

 21. Letos jsem četl, že je možné mít sro za 1 Kč? Když koukni na nabídku ceny ready made v Brně například cena je cca 17 000 Kč. ALe ik dyž přemýšlím ,tak ono náklady na založený a administrativa asi taky na něco výjde. Dá se ready made společnost co si koupíte, pak přejmenovat?

Leave a Reply